REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Podróż po publicznych toaletach. Cut Video zwiedza cały świat i ponownie nie zawodzi

Toaleta. Rzecz prozaiczna, traktowana nieraz jako temat tabu. Jeśli publiczna zwykle brzydzi, ale czasem budzi zdziwienie.

10.09.2015
9:44
Podróż po publicznych toaletach. Cut Video zwiedza cały świat i ponownie nie zawodzi
REKLAMA
REKLAMA

Sama przekonałam się o tym kilka razy, na przykład we Lwowie, kiedy w toaletach przy dworcu, w kabinach zastałam ubikację kucaną czy we Włoszech, gdzie mają chyba jedne z najdziwniejszych spłuczek na świecie, na przykład wyglądające jak kontakt do światła.

REKLAMA

Na kanale Cut Video całkiem niedawno pojawił się nowy film obrazujący wygląd publicznych toalet w różnych miejscach świata. W Polsce rzadko (a raczej wcale) spotykamy tam bidety. Nie zdarza się też, by mężczyźni musieli załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne w pisuarach, które ustawione są... na otwartej przestrzeni. Jeśli faceci wybierają załatwianie się pod chmurką to raczej z powodu braku jakichkolwiek publicznych toalet.

Choć ubikacje nie są najwdzięczniejszym tematem mówią także trochę o kulturze danego kraju i o zwyczajach w nim panujących. Mam nadzieję, że twórcy Cut Video odsłonią przed nami jeszcze inne tajemnice związane z podróżowaniem po całym świecie. Tym razem jakieś przyjemniejsze. Może na przykład związane z savoir-vivre'em w miejscach publicznych?

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA