REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Pogromczynie duchów groźniejsze niż ich poprzednicy. Zobacz plakaty filmu "Pogromcy duchów III", które właśnie trafiły do Sieci

Nie od dziś wiadomo, że produkcja w reżyserii Paula Feiga "Pogromcy duchów III" nie będzie tak naprawdę kolejną częścią kultowego filmu, a rebootem, w którym główną rolę zagrają kobiety. Tym razem zamiast między innymi Raymonda Stantza czy Petera Venkmana na ekranie zobaczymy cztery waleczne przedstawicielki płci pięknej: Abby Yates, Jillian Holtzmann, Erin Gilbert i Patty Tolan.

18.12.2015
11:16
Pogromczynie duchów groźniejsze niż ich poprzednicy. Zobacz plakaty filmu "Pogromcy duchów III", które właśnie trafiły do Sieci
REKLAMA
REKLAMA

W rolach głównych wystąpią kolejno: Melissa McCarthy, Kate McKinnon, Kristen Wiig oraz Leslie Jones. Tym razem poznany znaną wszystkim mniej więcej historię, ale z udziałem kobiet. Erin Gilbert i Abby Bergman są autorkami książki o duchach. Ich praca nie jest jednak brana na poważnie, a one same stają się obiektem kpin naukowców. Tym ostatnim przyjdzie jednak docenić umiejętności i wiedzę pogromczyń duchów. Zjawy opanowują Manhattan i tylko kilka przedstawicielek tzw. słabej płci będzie potrafiło stawić im czoła.

Plakaty, które zostały opublikowane w Sieci wyglądają naprawdę imponująco. Utrzymane w pulpowym klimacie robią wrażenie i przywodzą na myśl tegoroczny teledysk Taylor Swift do kawałka Bad Blood. Erin, Abby, Hillian i Patty na pewno mogłyby stać się jego bohaterkami. Jeśli film będzie tak dobry jak plakaty, to czeka nas kawałek niezłej rozrywki, która zachwyci pewnym przerysowaniem i zapewne humorem. To będzie produkcja z jajami.

Premiera "Pogromców duchów III" została zapowiedziana na 2016 rok, a dokładnie 14 lipca. Data wejścia filmu do polskich kin nie jest jeszcze znana.

pogromcy duchów abby
pogromcy duchów holtzmann
REKLAMA
pogromcy duchow erin
pogromcy duchów patty
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA