REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Polska premiera VOD równocześnie ze światową. Zobacz "Pojedynek na pustyni"

Już jutro, 17 kwietnia 2015 roku na platformie Cineman.pl zostanie udostępniony thriller "Pojedynek pustyni", w którym jedną z głównych ról gra Michael Douglas. Polska premiera VOD odbędzie się tym samym równocześnie ze światową, także jutro w Stanach Zjednoczonych "Pojedynek na pustyni" wejdzie do kin.

16.04.2015
11:55
Polska premiera VOD równocześnie ze światową. Zobacz Pojedynek na pustyni
REKLAMA
REKLAMA

W filmie oprócz Michaela Douglasa wystąpi Jeremy Irvine, który znany jest z filmu "Czas wojny" w reżyserii Stevena Spielberga. Douglas wcieli się w rolę Madeca, doświadczonego i bezwzględnego przedsiębiorcy, który oprócz zarabiania pieniędzy uwielbia wyruszać na polowania. Irvine zagrał Bena, chłopaka, który nie śmierdzi groszem i od lat żyje na skraju pustyni. Dwaj mężczyźni spotykają się i będzie to początek niesamowitej historii o strachu, władzy i niebezpieczeństwie.

Ben zostaje przewodnikiem Madeca po terenie pustyni. Podczas polowania Madec zamiast zwierzyny trafia przypadkowego człowieka. Ten okazuje się być mężczyzną, którego Ben znał całe życie. Chłopak chce przenieść ciało poza pustynię, by godnie pochować zmarłego. Madec, bojąc się skandalu, nie chce się na to zgodzić. Rozpoczyna się prawdziwa walka na śmierć i życie.

REKLAMA

Reżyserem filmu jest Jean-Baptiste Léonetti, a scenariusz do produkcji stworzył Stephen Susco. Autorem zdjęć do filmu jest Russell Carpenter, zdobywca Oscara za film "Titanic". Michael Douglas nie tylko wcielił się głównego bohatera filmu, ale jest także producentem "Pojedynku na pustyni".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA