REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Będą nowe Pokemony! Ciekawe Pokemon Generations zobaczymy za darmo w sieci

Większości z nas animacja Pokemon kojarzy się z przygodami młodego trenera Asha oraz jego Pikachu. Uniwersum stworków jest jednak znacznie bogatsze, co zamierzają wykorzystać jego producenci.

14.09.2016
9:51
Będą nowe Pokemony! Oto Pokemon Generations
REKLAMA
REKLAMA

Nieustanna, trwająca od 1997 roku, licząca ponad 900 epizodów bajka o Ashu i jego towarzyszach to niekończąca się opowieść o zapętlonym schemacie - bohater pojawia się w nowej krainie, odkrywa nowe Pokemony, zdobywa nowe odznaki, a potem bierze udział w kolejnym wielkim turnieju końcowym. Co ciekawe, bohater animacji jeszcze ani razu nie zdobył w nim pierwszego miejsca.

Określony schemat przygód Asha nie pozwala na zabawę formą. Producentom ma to umożliwić właśnie Pokemon Generations.

Nadchodzące Pokemon Generations będzie dystrybuowaną za pomocą Internetu serią, poszerzającą świat Pokemonów o krótkie opowieści z rozmaitych okresów czasowych.

Pierwszy zwiastun internetowej serii pokazuje fragmenty animacji, które raczej nie kojarzą się nam z bajkowymi Pokemonami. Jak na przykład uzbrojone siły porządkowe, którym towarzyszą bojowe stworki, podczas wykonywania niebezpiecznego zadania.

REKLAMA

Chociaż z Poksów wyrosłem już lata temu, z ciekawością obejrzę pierwszy epizod animacji Pokemon Generations. Producenci zapowiadają, że dostęp do niej będzie darmowy, a wszyscy zainteresowani bez problemu obejrzą ją w sieci.

Premiera Pokemon Generations została zaplanowana na 23 grudnia 2016 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA