REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Pol'and'Rock Festival 2021 ze wsparciem Allegro. Mnóstwo atrakcji dla fanów ciężkich brzmień

Festiwale muzyczne wracają dzięki słabnącej pandemii koronawirusa i powszechnemu programowi szczepień. Na dniach rozpocznie się jedno z najważniejszych rockowych wydarzeń sezonu, czyli Pol'and'Rock Festival 2021. W tym roku również wspierane przez firmę Allegro.

14.07.2021
16:54
polandrock festival 2021 allegro strefa
REKLAMA

Pandemia COVID-19 sprawiła, że zaplanowane na zeszły rok plenerowe festiwale muzyczne nie mogły dojść do skutku. Brak jakichkolwiek koncertów sprawił, że branża popadła w spore tarapaty, ale rząd Mateusza Morawieckiego był nieugięty i dopiero niedawno zezwolił na ponowne organizowanie tego typu wydarzeń. Środowisko muzyków i ich fanów w międzyczasie podzieliło się w odpowiedzi na pytanie: „Czy koncerty tylko dla zaszczepionych to początek segregacji?”. Spór wokół tego temu do dzisiaj zresztą nie zagasł całkowicie.

Jednym z pierwszych dużych festiwali z masowym udziałem uczestników będzie Pol'and'Rock Festival 2021 (znany niegdyś jako Przystanek Woodstock). Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 29-31 lipca na Lotnisku Makowice – Płoty w województwie zachodniopomorskim i ugości szereg znanych artystów i młodych wilków polskiego rocka. W trakcie 27. Pol'and'Rock Festival wystąpią m.in. takie gwiazdy jak Dżem, Black River, Hańba!, Renata Przemyk, Kasia Kowalska, Pidżama Porno, Łona, Webber & The Pimps, Vavamuffin, a także Łydka Grubasa. Fani (mniej lub bardziej) mocnych brzmień w przerwach od słuchania kolejnych koncertów będą zaś mogli spędzić czas w specjalnej strefie Allegro.

REKLAMA

Pol'and'Rock Festival 2021 – najciekawsze atrakcje strefy Allegro:

Największą atrakcją wydzielonej przez firmę przestrzeni będzie już niemal kultowe koło młyńskie, na którym wszyscy zainteresowanie będą mogli się przejechać w godzinach od popołudnia aż do północy. Allegro zorganizuje też specjalne miejsca przeznaczone do wyluzowania się między kolejnymi występami, w czym pomogą festiwalowe leżaki i prawdziwa tężnia solankowa. Osoby nieposiadające wejściówek na Pol'and'Rock Festival 2021 dzięki Allegro i serwisowi eBilet wciąż mają też okazję wygrać je w specjalnym konkursie. Szczegółów na ten temat warto w najbliższym czasie wypatrywać na kanałach obu firm.

REKLAMA

Z kolei już w trakcie trwania festiwalu zrobienie sobie zdjęcia na pomarańczowej ławeczce Allegro i wrzucenie go do mediów społecznościowych otworzy przed wybranymi szczęśliwcami szansę zdobycia specjalnych gadżetów i voucherów na niezwykłe wydarzenia od eBilet. Wyjątkowe nagrody czekają również na rekordzistów specjalnego toru przeszkód. Fani wrażeń opartych nie na rywalizacji a współpracy powinni zaś skorzystać z bazarku Allegro Lokalnie, gdzie otrzymają możliwość wymiany swoich rzeczy, książek czy gadżetów na różne interesujące przedmioty. W ramach kreatywnej współpracy będę też mogli wziąć udział w warsztatach zorganizowanych przez Akademię Sztuk Pięknych. Co oznacza, że na Pol'and'Rock Festival 2021 nie zabraknie zajęć nawet w przerwach między nowymi muzycznymi wrażeniami.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA