REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Na takiej domówce jeszcze nie byliście. 26 edycja festiwalu Pol'and'Rock odbędzie się w twoim domu

Pol'and'Rock Festival nie daje się koronawirusowi i organizuje Najpiękniejszą Domówkę Świata.

01.08.2020
10:00
polandrock play
REKLAMA
REKLAMA

Trudności związane z koronawirusem dotknęły również (a może nawet przede wszystkim) branżę rozrywkową. Muzycy i festiwale muszą jakoś utrzymać się na powierzchni w tym trudnym czasie, gdy ograniczenia nie pozwalają na większe koncerty. Niektórzy artyści radzą sobie z tym, organizując kameralne spotkania lub takie przy udziale kamer internetowych.

W takiej sytuacji musiał odnaleźć się również Pol'and'Rock Festival.

Coroczna impreza organizowana przez Jurka Owsiaka jako część Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy była stałym punktem na wakacyjnej i festiwalowej mapie Polski. Festiwal Pol'and'Rock wypracował coś, na co mogła chyba tylko wpaść szalona ekipa Owsiaka, czyli... Najpiękniejszą Domówkę Świata. Ta impreza ma łączyć ludzi, którzy w normalnych warunkach tańczyliby przed wielką sceną Pol'and'Rock, a teraz, chcąc nie chcąc, muszą zostać w domu.

Najpiękniejsza Domówka Świata to nic innego jak festiwal, w którym możemy brać udział, nie wychodząc z domu. Organizatorzy zdecydowali się przenieść ciepło i atmosferę Pol'and'Rock do sieci, nie zapominając oczywiście o tym wszystkim, co jest jego esencją. Nie zabraknie tu więc spotkań z artystami, koncertów i wspólnej, szalonej zabawy. Celem imprezy jest również to, że sami uczestnicy mogą komunikować się ze sobą i wspólnie uczestniczyć w festiwalowych wydarzeniach. Na stronie ciągle można zarejestrować własną imprezę, aby w mniejszych i bezpieczniejszych grupach bawić się, tworząc małe grupki, które wspólnie pokryją całą Polskę.

Impreza odbędzie się od 30.07 do 1.08, również w twoim domu.

Dzięki Play możesz wziąć udział w Najpiękniejszej Domówce Świata bez utraty gigabajtów. Promocja dotyczy ofert na kartę – wystarczy włączyć pakiet na lato w aplikacji Play24 i cieszyć się 100 GB darmowego transferu. Gigabajty możecie wykorzystać na Facebook i YouTube, gdzie będzie odbywała się Najpiękniejsza Domówka Świata, a także na Instagramie, TikToku i Messengerze. Promocja trwa jednak do 30. 09. 2020 roku, jest więc doskonale skrojona na wakacje.

 class="wp-image-428029"

Udział w Domówce potwierdziły już naprawdę głośne nazwiska. Będzie Joanna Kulig, która porozmawia z uczestnikami w ramach Akademii Sztuk Przepięknych. Będzie Majka Jeżowska, która zaśpiewa i weźmie udział w spotkaniu na żywo. Nie zabraknie też Jelonka, Renaty Przemyk, zespołu Raz dwa trzy, Elektrycznych Gitar i Acid Drinkers - a to dopiero czubek góry koncertów.

Jednak zanim program rzeczywiście został skomponowany, festiwal i jego partnerzy (w tym Play) zdecydowali się, aby to uczestnicy powiedzieli, czego konkretnie chcą, albo w jakich wydarzeniach pragną uczestniczyć, albo jak będzie wyglądała ich domówka. Wśród propozycji pojawiły się między innymi nauka tańca, a sami użytkownicy zaproponowali też, aby głównym kanałem komunikacji był festiwalowy Discord.

REKLAMA

Nie musisz być w domu, żeby uczestniczyć w festiwalu. W wydarzeniach można wziąć udział w drodze do pracy, do sklepu czy w czasie nudnej podróży. Pozwoli na to fakt, że transmisji z imprezy będzie można słuchać w radiu i w internecie. Aby zabawa była była jeszcze intensywniejsza Play przygotuje konkursy na Facebooku i Instagramie, gdzie będzie można wygrać festiwalowe gadżety. Wszystko, co trzeba zrobić, to dobrze bawić się na Domówce i swoją zabawą podzielić się w mediach społecznościowych.

Tekst powstał we współpracy z marką Play.
var __collector_config = { publisher: '856CE691-D5EE-47E1-9CC9-391866A725BE', contentid: 'aws_z60', title: 'Islay', author: 'projekt', category: 'kategoria_a', tags: 'tag1,tag2,tag3' }; (function() { var s = document.createElement('script'); s.async = true; s.type = 'text/javascript'; s.src = 'https://connect-lb.islay.tech/analyzer/collector.min.js?x='+(new Date().getTime())+'&id='+__collector_config.publisher; (document.getElementsByTagName('head')[0]||document.getElementsByTagName('body')[0]).appendChild(s); })();

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA