REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Mads Mikkelsen jako płatny zabójca. Zobacz zwiastun filmu „Polar” od Netfliksa

Jak udowadnia kino, z płatnymi zabójcami jest tak, że nawet na emeryturze nie mają spokoju. Nie inaczej jest w przypadku Duncana Vizla, bohatera nowego filmu od Netfliksa.

07.01.2019
18:28
Polar to nowy film Netfliksa z rolą Madsa Mikkelsena. Zobacz zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Jak na Duńczyka przystało, Mads Mikkelsen musiał chyba upodobać sobie śnieżne krajobrazy. 1 lutego zobaczymy go w filmie „Arktyka”, zaś jeszcze w styczniu pojawi się na Netfliksie w „Polar”.

Aktor wciela się w wspomnianego już Duncana Vizla. Znany jest on także jako Black Kaiser i cieszy się nieoficjalnym tytułem najlepszego zabójcy na świecie. Przechodzi on jednak na emeryturę, porzucając, jak to określa w zwiastunie, branżę pogrzebową. Jego były pracodawca stwierdza, że jest on dla firmy zbyt dużym ciężarem. Bohater zostaje zmuszony do ponownego chwycenia za broń i pociągania za spust. Musi stawić czoła armii młodszych, sprytniejszych i bardziej bezwzględnych adeptów morderczego fachu, których nic nie powstrzyma przed tym, żeby zamknąć jego usta na dobre.

„Polar” - zwiastun filmu:

Za kamerą stanął Jonas Åkerlund, szwedzki reżyser mający na koncie m.in. „Horsemen - Jeźdźców Apokalipsy”, dokument „Sekrety Madonny” czy ostatnio „Władców chaosu” o norweskiej scenie blackmetalowej. Åkerlund, oprócz wyżej wymienionych dzieł, ma bogate portfolio zrealizowanych teledysków. Tworzył klipy dla The Prodigy, The Rolling Stones, Madonny, Britney Spears, Maroon 5 czy też Beyonce. Jego pierwszym teledyskiem był ten dla Candlemass, zaś sam był współzałożycielem zespołu Bathory, gdzie grał na perkusji.

Scenariusz do „Polar” napisał zaś Jayson Rothwell, a za produkcję odpowiedzialni są Jeremy Bolt, Robert Kulzer i Hartley Gorenstein. Obraz został oparty na komiksie „Polar: Came from the Cold”, którego autorem jest Victor Santos. Muzykę do filmu stworzył kanadyjski producent Deadmau5.

Główne role w filmie Netfliksa grają Mads Mikkelsen i Vanessa Hudgens. Na ekranie zobaczymy także Katheryn Winnick, Matta Lucasa, Ruby O. Fee, Fei Ren, Anthony’ego Granta, Josha Cruddasa, Roberta Mailleta, Juliana Richingsa, Richarda Dreyfussa czy znanego z wygłupów w programie „Jackass” Johnny’ego Knoxville’a.

Netflix opublikował także plakat filmu:

REKLAMA
polar mads mikkelsen class="wp-image-239326"

„Polar” zadebiutuje na platformie Netflix już 25 stycznia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA