REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

To koniec serwisu Ipla w Polsce. Zastąpi go Polsat Box Go

Grupa Polsat Go nieustannie rozwija swoje internetowe aplikacje i serwisy. Co z użytkownikami Ipla i czym będą Polsat Box Go oraz Polsat Go?

03.08.2021
17:36
polsat box go koniec ipla
REKLAMA

Zgodnie z zapowiedziami, oba nowe serwisy mają być wyjątkowo proste w obsłudze i zyskają zupełnie nowe funkcje. Przede wszystkim jednak Polsat Box Go zastąpi Cyfrowy Polsat go i Iplę; będzie to model abonamentowy bez reklam. Polsat Go to nowy serwis i aplikacja z programami Telewizji Polsat; model bezpłatny i z reklamami. Ten pierwszy pojawi się we wrześniu, drugi – już w sierpniu. Czym tak naprawdę będzie nowa marka Polsat Box i jakich dokładnie zmian możemy się po niej spodziewać? Rzućmy okiem.

REKLAMA

Polsat Box Go: nowe funkcje i wygląd

Wybór? Ponad 100 kanałów TV online – sport, filmy, seriale, rozrywka, informacje i bajki, a wszystko to w jednym miejscu, dostępne wszędzie (czyli w dowolnym czasie i na wybranym urządzeniu). Odpłatnie i bez reklam zaoferuje użytkownikom treści Grupy Polsat i producentów czy nadawców zewnętrznych. Użytkownicy platformy Polsat Box, czyli wcześniej Cyfrowego Polsatu, teraz – w ramach posiadanych pakietów – otrzymają dostęp do Polsat Box Go bez żadnych dodatkowych opłat. Abonenci pakietów CP Go czy Ipli będą mieli je dostępne w ramach Polsat Box Go. Co więcej, kilka prostych pakietów będzie mógł wykupić każdy, nawet jeśli nie jest on abonentem Polsat Box. Ponad to:

  • Serwis prostszy w obsłudze z nową, przejrzystą szatą graficzną.
  • Nowy system rekomendacji treści: bardziej dopasowane propozycje filmów i seriali.
  • Profile użytkowników – każdy z domowników może mieć własne subkonto.
  • Dostęp offline. Wybrane treści można pobrać na telefon lub tablet i oglądać później bez użycia Internetu.
  • Funkcja Chromecast i AirPlay dla VOD oraz kanałów TV – możliwość wyświetlania na telewizorze tego samego, co ogląda się np. na smartfonie.
  • Dane do logowania z zastąpionych serwisów (Ipli i CP Go) – zarówno login, jak i hasło – pozostaną bez zmian.

Polsat Box Go będzie dostępny pod adresem polsatboxgo.pl oraz w aplikacji na urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS) i telewizorach Smart TV, Android TV, Apple TV, a także na dekoderach. W przypadku Ipli konieczne będzie pobranie nowej aplikacji Polsat Box Go, a Cyfrowy Polsat Go zaktualizuje się automatycznie do wersji Polsat Box Go. Aplikacje będą dostępne w sklepach Google Play, App Store, AppGallery i Smart TV od września 2021.

REKLAMA

Polsat Go – nowy serwis i aplikacja z treściami Telewizji Polsat

Nowy serwis i aplikacja umożliwiające oglądanie treści Telewizji Polsat bezpłatnie w modelu z reklamami. Użytkownicy mają znaleźć w Polsat Go najlepsze treści znane z kanałów TP bez żadnych opłat. Dzięki temu wszystkie wyemitowane odcinki i sezony seriali i programów dostępne będą w jednym serwisie, z którego można korzystać na wielu urządzeniach. Nowy serwis Polsat Go będzie dostępny pod adresem polsatgo.pl oraz w aplikacji na urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS) i telewizorach Smart TV, Android TV i Apple TV.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA