REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Polska premiera 3 sezonu "Hannibala" równocześnie ze światową. Na AXN. Za darmo

3 sezon "Hannibala" to jedna z bardziej oczekiwanych serii tego roku. Premiera kolejnych odcinków serialu o dystyngowanym psychoterapeucie-kanibalu już 4 czerwca w Stanach Zjednoczonych. W Polsce, dzięki stacji AXN, nastąpi ona równocześnie ze światową, co znaczy, że premierowy odcinek 3 sezonu "Hannibala" obejrzymy już 5 czerwca o godzinie 7 rano.

29.05.2015
11:52
Polska premiera 3 sezonu "Hannibala" równocześnie ze światową
REKLAMA
REKLAMA

Serial będzie można obejrzeć 5 czerwca od godziny 7 rano w aplikacji AXN Player. Pierwszy odcinek zostanie udostępniony za darmo. Premierowy epizod będzie do obejrzenia z polskimi napisami. W telewizji, na kanale AXN, pojawi się on tego samego dnia, ale w nocy, bo o godzinie 23.

3 sezon serialu "Hannibal", jak możemy przeczytać na stronie AXN, będzie skupiał się na próbie rozpoczęcia przez tytułowego bohatera nowego rozdziału w swoim życiu.

REKLAMA

Hannibal ucieka ze Stanów i pod zmienionym nazwiskiem rozpoczyna nowe życie. Wraz ze swoją terapeutką dr Bedelią Du Maurier (Gillian Anderson) podróżuje po Europie, by w końcu osiąść we Florencji, gdzie zatrudnia się w muzeum Palazzo Capponi. Tymczasem Will, odzyskawszy zdrowie, udaje się w pościg za swoim niedoszłym zabójcą.

Świetnie, że coraz częściej Polacy mogą oglądać seriale legalnie w tym samym czasie co widzowie z Zachodu. Miejmy nadzieję, że takie akcje będą zdarzały się coraz częściej. Osobiście życzyłabym sobie, aby premiery kinowe były dostępne na VOD w dniu, w którym możemy zobaczyć je w polskich kinach. Na to niestety jeszcze sobie pewnie trochę poczekamy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA