REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. YouTube

Popularne hity roku 2015 w jednym kawałku. Posłuchaj świetnego mashupu!

Para twórców z duetu Us The Duo przygotowała świetny mashup, który powstał w wynik połączenia fragmentów największych popowych hitów roku 2015. Cover brzmi naprawdę genialnie i przypomina kawałki, które w różnym czasie królowały na listach przebojów i co najmniej kilka razy dziennie mogliśmy usłyszeć je w radiu.

08.12.2015
12:00
Popularne hity roku 2015 w jednym kawałku. Posłuchaj świetnego mashupu!
REKLAMA
REKLAMA

Wśród wybranych utworów nie mogło zabraknąć oczywiście ostatniego hitu, Hello Adele. Ponadto znalazły się tam takie numery jak między innymi: Cheerleader autorstwa Omie'ego, Bad Blood Taylor Swift czy Can't Feel My Face wokalisty The Weeknd. Autorzy mashupu nie ograniczali się jedynie do utworów, które wydany zostały w 2015 roku, a skupili się także na tych, które wciąż rozbrzmiewały w ciągu ostatnich miesięcy, mimo że opublikowano je trochę wcześniej, jak na przykład kawałek artysty o pseudonimie Hozier, Take Me To Church.

REKLAMA

Całość prezentuje się naprawdę dobrze, a kolejne numery ze sobą współgrają. Słuchając mashupu Us The Duo trudno nie docenić ich umiejętności wokalnych, muzycznych. Podsumowania roku 2015 na YouTube (muzyczne i nie tylko) czas zacząć!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA