REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Serial animowany "Pora na przygodę!" trafi do kin

Miłośnicy animacji są ostatnimi czasy rozpieszczani. W ostatnich dniach pojawiły się informacje o powrotach kultowych "Kaczych opowieści" oraz "Inspektora Gadżeta", a teraz pojawiły się doniesienia na temat kinowego filmu animowanego na podstawie serialu "Pora na przygodę!" ("Adventure Time").

02.03.2015
9:38
Serial animowany „Pora na przygodę!” trafi do kin
REKLAMA
REKLAMA

"Pora na przygodę" to kreskówka stworzona przez Pendletona Warda, emitowana na kanale Cartoon Netwoork od 2010 roku (w Polsce od 2011). Wyraźnie inspirowana grami wideo, RPG czy anime historia o przygodach dwunastoletniego Finna i jego przybranego brata Jake'a, magicznego psa potrafiącego dowolnie manipulować swoim rozmiarem i kształtem, broniących Krainę Ooo przez zakusami złych istot została bardzo dobrze przyjęta przede wszystkim przez dorosłą publiczność.

pora na przygodę
REKLAMA

Jej kinową wersję zrealizuje Warner Bros., a producentami wykonawczymi będą Chris McKay oraz Roy Lee. Obaj zaangażowani byli w produkcję między innymi serialu animowanego "Ninjago - mistrzowie spinjitzu" oraz znakomitego filmu "LEGO® PRZYGODA". Obecnie pracują także nad spin-offem "The Lego Batman Movie".

Głosów bohaterom użyczą prawdopodobnie ci sami aktorzy co w serialu. Nie wiadomo na razie kiedy kinowa "Pora na przygodę!" będzie miała swoją premierę, ani jaka będzie jej fabuła.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA