REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Poradnik Prawdziwego Mężczyzny - kącik humoru prymitywnego w ipla

Poradnik Prawdziwego Mężczyzny kilka lat temu odegrał istotną rolę w kształtowaniu mnie jako mężczyzny, a potem musiałem się tego wszystkiego oduczyć, gdy okazało się, że to nieprawda. Ale sentyment pozostał. 

27.05.2013
14:30
Poradnik Prawdziwego Mężczyzny – kącik humoru prymitywnego w ipla
REKLAMA
REKLAMA

Nie patrzcie na mnie oceniająco. Każdy z nas ma w swoim dorobku taką rzecz, której się wstydzi, a mimo wszystko - czasem ze względu na miłe wspomnienia z przeszłości - lubi do niej wracać z uśmiechem. Ja w tej kategorii rozpatruję Poradnik Prawdziwego Mężczyzny, który swego czasu puszczaliśmy z kolegami wszystkim gościom na każdej większej imprezie (dziewczynom się zupełnie nie podobało). No dobra, nie jest to jakieś bardzo super. Ale ma w swoim dorobku kilka małych przebłysków.

Bo to taki prymitywny do bólu humor, z gatunku Włatców Móch i Kapitana Bomby. Sam nie jestem jego przesadnym entuzjastą. W każdym razie tutaj bawi najbardziej chyba ten właśnie prymitywizm. Główny bohater to szowinistyczny do bólu maczo, gdyby nie był bohaterem kilkuminutowej kreskówki, musiałby go zagrać sam Michał "Bolec" Milowicz. Bohater żyje w swoim świecie, w którym mężczyzna jest królem, kobieta została stworzona by mu służyć, a alkohol jest lekiem na wszystko. Nie brzmi to znowu aż tak bardzo z pogranicza science-fiction.

REKLAMA

Poradnik Prawdziwego Mężczyzny to przede wszystkim skarbnica bardzo barwnych cytatów, złotych myśli i refleksji. Często wulgarnych, ale w humorystyczny sposób na pewien czas wzbogaciły mój sposób pojmowania świata: "Zmywarka, pralka. Jeżeli potrafisz obsługiwać którekolwiek z tych diabelskich urządzeń, znaczy, że jesteś kobietą. Bo nawet pedały tego nie potrafią.", "Ręce – sztućce mężczyzny.", "Prawdziwy mężczyzna nie gustuje ani w pedalskich drinkach, ani w kolorowych od soku piwach. Jedyny sok, jaki mężczyzna wlewa do piwa, to wóda. Albo odwrotnie.", "Obrączka na palcu mężczyzny to międzynarodowy symbol kryptopedała." i inne.

Jeżeli jakimś cudem poczuliście się zachęceni do czerpania z tej oazy mądrości i prawd życiowych - teraz możecie za darmo obejrzeć je wszystkie w ipla. Pamiętajcie tylko, proszę, żeby nie podchodzić do tego za bardzo na serio!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA