REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Posłuchaj nowego albumu Kanye Westa, "The Life of Pablo". Już teraz, tylko w platformie TIDAL

Kanye West, amerykański raper i producent muzyczny, który w ostatnich dniach dostarcza mnóstwo tematów do plotek, wydał nową płytę. Po głośnym "Yeezus" i trzyletniej przerwie muzyk wraca na głośniki. Na razie jego najnowszego krążka, "The Life of Pablo", posłuchacie wyłącznie w platformie TIDAL.

15.02.2016
10:47
Posłuchaj nowego albumu Kanye Westa, "The Life of Pablo". Już teraz, tylko w platformie TIDAL
REKLAMA
REKLAMA

Na "The Life of Pablo", albumie, który od samego początku budzi olbrzymie kontrowersje (na pewno słyszeliście ostatnio o kawałku Famous, w którym West nazywa Taylor Swift mianem "suki", twierdząc, że to on uczynił ją sławną; całe zdarzenie odbiło się szerokim echem nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale na całym świecie), znajduje się osiemnaście nowych utworów muzyka. Nie brak w nich, podobnie jak w poprzednim albumie, "Yeezus", wątku samouwielbienia i przekonania o własnej wielkości. Cóż, trudno się raperowi dziwić - media o nim i jego żonie nie milkną ani na moment.

Do stworzenia "The Life of Pablo" Kanye West zaprosił same gwiazdy.

Na płycie znajdziemy utwory nagrane z takimi artystkami i artystami jak Rihanna (to właśnie ona towarzyszy mu w kawałku Famous), Chris Brown, Kendrick Lamar czy The Weeknd.

kanye-west-scene class="wp-image-59857"

To dopiero początek 2016 roku, a już możemy być pewni, że album rapera będzie jednym z najbardziej komentowanych tegorocznych krążków. Zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę portale plotkarskie na całym świecie.

Jeśli jesteście klientami sieci Play z platformy TIDAL możecie korzystać zupełnie za darmo i to aż przez dwa lata. Dzięki temu, słuchając swojej ulubionej muzyki, nie musicie zużywać transferu internetu - wasze ulubione hity będą dostępne w smartfonie offline.

Więcej o promocji TIDAL w Play, dowiecie się z tej strony.

REKLAMA
tidal-play class="wp-image-59199"

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA