REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Postacie z seriali, z którymi chciałbym się przyjaźnić

No tak, trochę to brzmi jak wyznanie osoby „forever alone”, ale uwierzcie mi tak nie jest, naprawdę! Po prostu zacząłem rozważania typu: co by było gdybym… znalazł lampę z dżinem i  mógł wybrać osiem postaci z serialowego świata, istna supergrupa.

07.06.2013
11:10
Postacie z seriali, z którymi chciałbym się przyjaźnić
REKLAMA

Po krótkim zastanowieniu i rozważeniu za i przeciw, skompletowałem swój zespół. Różne strony telewizyjnego świata, różne gatunki i płcie. Może nie jest, aż tak różnorodnie jak myślałem, że będzie, bo aż siedem seriali, z których pochodzą moi wybrańcy, to komedie, dwa to seriale akcji, a trzeci to dramat fantasy. Jedno jest pewne, z każdą z tych postaci, bez problemu napiłbym się kufla zimnego piwa, a to jest najważniejszy wskaźnik poziomu przyjaźni. Dlatego też ułożyłem listę, według prawdopodobnej ilości spożycia tego złotego trunku z pojedynczym serialowym przyjacielem.

REKLAMA

1 kufel piwa

Donna Pinciotti – Różowe Lata 70-te (That ‘70s Show)

Na pierwszy ogień blond/rudowłosa Donna. Tak naprawdę to pasowałaby też do cyklu „najlepsze nierealne dziewczyny jakie można sobie wymarzyć”, ale jako że taki ranking nie powstanie, Donna musiała trafić tutaj. W zasadzie jedyną wadą Donny jest fakt, że umawiała się z Ericiem „Foreskin” Formanem. Dziewczyna zawsze uśmiechnięta, pogodna, wybaczy nawet rozjechanie jej kota. Zna się na muzyce, zrozumie nawet najgłupsze wymówki gdybym się spóźnił na spotkanie – te cechy kwalifikowały ją na listę najlepszych dziewczyn. Jedyne wady? Tylko dwie, ale za to bardzo poważne. Pierwsza: spotyka się z Ericiem Foremanem. Druga: nie była fanką Gwiezdnych Wojen, say whaat? No właśnie, stąd takie odległe miejsce, przykro mi Donna.

2 kufle piwa

Leonard Hofstadter – Teoria Wielkiego Wybuchu (The Bing Bang Theory

Tylko dwa kufle, po pierwsze dlatego, że nie sądzę żeby Leonard mógł więcej wypić. Dlaczego tak wysoko? Bo jest mega nerdem! Moglibyśmy rozmawiać w kółko o komiksach, serialach sci-fan i wszelakich grach. Poza tym, na pewno pozwoliłby mi pobawić się jego laserem w laboratorium, bez skojarzeń…  Dlaczego, więc dopiero siódme miejsce? No bo poważnie, tylko dwa piwa? I to ciągłe opuszczanie brwi, jak mina zbitego psa.

3 kufle piwa

Oliver Queen aka The Hood/Green Arrow – Arrow

Wszystkie zalety można wymienic jednym tchem, gotowi? To start: bogaty, przystojny i dzięki czemu zna mnóstwo ładnych dziewczyn, a te znają inne łane dziewczyny, którym Oliver mógłby mnie polecić, jeździ szybkimi samochodami i motorami, zna sztuki walki, ma willę z basenem, własny klub, jest postacią z uniwersum DC, zabił Merlyna (ups spojler), byłaby szansa zostać nowym Red Arrow, ma młodsza siostrę. Ale do tego wszystkiego jest ciągle poważny, może zniknąć w każdej chwili, bo musi kogoś ratować oraz wieczne problemy rodzinne. To wszystko zaniża poważnie notę.

4 kufle piwa

Tyrion Lannister – Gra o Tron (Game of Thrones)

Po pierwsze jest karłem, fajnie mieć kumpla karła, moglibyśmy zrobić nowy Jackass. Po drugie w razie kłopotów, dobrze włada mieczem. Też jest bogaty jak Queen i ma trochę problemów rodzinnych, ale jest dużo weselszy od Olivera, a to ważniejsze. Umie się dobrze bawić, wie które kurtyzany są godne uwagi, a które nie. Zna się na zarządzaniu skarbcem, więc pomoże lokować fundusze, plus zajmuje mało miejsca, co ułatwiałoby podróż samochodem/wozem w osiem osób. Niestety jego siostrzeniec/bratanek ma mordercze zapędy, więc trochę strach u niego nocować.

5 kufli piwa

Buffy Summers – Buffy: Postrach Wampirów (Buffy: The Vampire Slayer)

Sprawy nabierają tempa, magiczna granica pięciu kufli, stąd potrzeba kogoś kto porządnie uderzyłby w twarz, a jeżeli to by nie pomogło to przynajmniej zaniósłby moje cielsko do domu. I tu pojawia się Buffy! Buffy też trafiłaby na listę najlepszych nierealnych dziewczyn, ale to jej dziwne zamiłowanie do wampirów, a przecież wampiry nie mogą… sami wiecie co. Jak już wspomniałem wcześniej Buffy jest silna. Otworzy piwo gołymi rękoma, odstraszy potencjalnych oponentów, a do tego jest ładna, więc przebywanie z nią daje +10 do popularności. Pojawia się jednak problem z racji jej zawodu. Będąc z nią byłbym narażony na ataki wszelkiej maści stworów. Niby Buffy mogłaby obronić mnie, ale w razie gdyby była zajęta to marnie bym skończył. Dlatego tylko 5 kufli piwa.

6 kufli piwa

Walden Schmidt – Dwóch i Pół (Two and a Half Men)

Walden jest bogaty(możliwość przejażdżki super samochodami) jak Tyrion i Oliver, ale bez trudnej rodziny i zgrai łotrów za plecami. Dodatkowo ma domek na plaży w Malibu, więc imprezy powinny być świetne, plus fortepian w salonie, niezwykły dar do podrywania dziewczyn oraz gosposię, która piecze brownies. Jest tylko jeden problem: Alan „Pijawka” Harper, który ciągle żeruje na Waldenie oraz odstrasza wszystkie dziewczyny. Eh…

7 kufli piwa

Bender  - Futurama

Kto oglądał Futuramę ten wie, Bender to człowiek impreza. Zna najlepsze lokale i kurtyzany w mieście. Przy nim Kac Vegas to lektura dla przedszkolaków. Umie wybrnąć z każdych tarapatów, a dla swojego kumpla potrafi odciąć sobie antenę! Jedynym problemem jest to, że spożywa takie ilości alkoholu, że „alkoholowa lodóweczka” szybko by się opróżniała, no i te zamiłowanie Bendera to przywłaszczania sobie cudzych rzeczy też nie jest fajne. Stąd „tylko” siedem kufli.

8 kufli piwa

Max Black – Dwie Spłukane Dziewczyny (2 Broke Girls)

REKLAMA

Ok, czy ja naprawdę muszę wyjaśniać? Te piękne duże "oczy" mówią wszystko. Max piecze super babeczki, czasami z wkładką, spokojnie wypijeosiem kufli piwa, lubi rozmawiać na męskie tematy. Jest bardzo pozytywnie nastawiona do życia i umie się dobrze bawić. Wszystkie imprezy z nią zapewne kończyłyby się wpisem w kartotece. No i chyba najważniejsza część, istniałaby szansa, że Max pozwoliłaby zostać na noc u siebie…

Zdaję sobie sprawę z tego, że pewnie każdy myślał, że pojawi się Barney Stinson. I oczywiście znalazłby się, gdyby nie ślub z Robin. Nie oszukujmy się, to nie będzie ten sam Barney, nie mógł zatem wystąpić na tej liście. Tak w ogóle to kumpluje się z Tedem Mosby, co daje sporo minusów Barneyowi na starcie. A jakie są wasze propozycje?

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA