REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Postapokalipsa w baśniowym wydaniu w zwiastunie „Łasucha”. Serial zadebiutuje na Netfliksie już w czerwcu

Netflix udostępnił oficjalny zwiastun nadchodzącego serialu na podstawie komiksów DC. Za produkcję „Łasucha” odpowiada firma Roberta Downeya Jr. i jego żony Susan.

17.05.2021
19:03
łasuch trailer zwiastun netflix sweet tooth
REKLAMA

Kiedy niecały rok temu pojawiły się pierwsze doniesienia na temat planowanej adaptacji „Sweet Tooth”, fani pierwowzoru zaczęli drżeć z niepokoju. Od początku było wiadomo, że za produkcję „Łasucha” będzie odpowiadał Team Downey, czyli firma producencka Roberta Downeya Jr. i jego żony Susan Downey. Mroczny klimat oryginału, miała zastąpić familijna atmosfera.

REKLAMA

Pierwszy teaser zdawał się potwierdzać te obawy. Narodziło się więc wiele pytań, w jaki sposób Netflix podszedł do oryginału i jak bardzo od komiksów będzie różnił się serial. Wnioski na ten temat można wysnuć już po przeczytaniu oficjalnego opisu nadchodzącej produkcji:

Dziesięć lat temu światem zatrzęsła Wielka Zapaść, która w tajemniczy sposób doprowadziła do powstania hybrydowego gatunku — dzieci, które są częściowo ludźmi, a częściowo zwierzętami. Nie wiedząc, czy hybrydy są rezultatem, czy też może przyczyną siejącego spustoszenie wirusa, wielu ludzi reaguje na nie strachem i przemocą. Gus — pół chłopiec, pół jeleń — przez ostatnią dekadę żył bezpiecznie w swoim leśnym schronieniu. Pewnego dnia niespodziewanie poznaje samotnego wędrowca o imieniu Jepperd. Wspólnie wyruszają w pełną niezwykłych przygód podróż po postapokaliptycznej Ameryce w poszukiwaniu odpowiedzi na dręczące ich pytania: o narodziny Gusa, przeszłość Jepperda i prawdziwe znaczenie słowa „dom”. Na swojej drodze spotykają nieoczekiwanych sojuszników i wrogów, a Gus szybko odkrywa, że bujny, niebezpieczny świat poza granicami lasu jest o wiele bardziej skomplikowany, niż kiedykolwiek przypuszczał.

„Łasuch” - zwiastun serialu Netfliksa na podstawie komiksów DC

Dzisiaj w sieci zadebiutował oficjalny zwiastun „Łasucha” i jest już nieco mroczniej (tylko nieco!) niż w przypadku pierwszego teasera:

REKLAMA

Czy „Sweet Tooth” w takiej odsłonie przypadnie do gustu użytkownikom Netfliksa? Przekonamy się już niedługo. Serial pojawi się w serwisie już za kilka tygodni.

Premiera „Łasucha” już 4 czerwca 2021 roku na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA