REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

"Poświąteczna wyprzedaż" w Ebookpoint.pl

Święta, święta i po świętach. Radosny odpoczynek w rodzinnym gronie odszedł w niepamięć wraz z pierwszymi dźwiękami budzika, który rozwrzeszczał się dziś o siódmej rano. Ale dzięki sklepowi Ebookpoint.pl i jego ogromnej promocji na ebooki i audiobooki ten dzień może nie będzie taki zły. 

27.12.2013
12:15
„Poświąteczna wyprzedaż” w Ebookpoint.pl
REKLAMA

W "(PO)Świątecznej Wyprzedaży" oferowanych jest bowiem, jeśli dobrze liczę, grubo ponad 4000 (słownie: cztery tysiące) książek w wersji cyfrowej, a obniżka sięga nawet 60%. Doświadczonych posiadaczy czytników uprzedzać nie trzeba, ale ci, którzy w tym roku pod choinką znaleźli swojego pierwszego Kindla, tudzież inne tego typu urządzenie, niech mają się na baczności. Przy takich promocjach bardzo łatwo nadwyrężyć domowy budżet, który i tak już pewnie w ostatnich dniach grudnia ma się nie najlepiej.

Reguły są następujące: "(PO)Świąteczna Wyprzedaż" zaczęła się dziś i potrwa do 31.12. Promocji nie można łączyć ani z kuponami rabatowymi, ani z Wirtualną Kasą, przyznawaną przez księgarnię. Wszystkie objęte nią tytuły znajdziecie pod tym linkiem. Do wyboru, do koloru. Beletrystyka - i to całkiem świeża, bo przecenione jest m.in. "Inferno" Dana Browna czy "Joyland" Kinga, poradniki, przewodniki, książki o biznesie, literatura młodzieżowa, podręczniki...  Generalnie naprawdę trudno nie wybrać czegoś dla siebie.

REKLAMA

Ze swojej strony polecam waszej uwadze "Gotowanie dla geeków. Nauka stosowana, niezłe sztuczki i wyżerka", czyli poradnik kulinarny inny niż wszystkie, adresowany przede wszystkim dla... informatyków. W książce tej poruszonych zostało wiele naprawdę interesujących zagadnień i problemów, pisanych z dość niecodziennego ujęcia. Dla tych, którzy interesują się mediami społecznościowymi, bez wątpienia wartościową będzie pozycja Michała Sadowskiego - "Rewolucja Social Media". To jeden z najlepszych tytułów w swojej kategorii na naszym rynku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA