REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Jamie Foxx i Joseph Gordon-Levitt używają supermocy w pigułkach. Zwiastun filmu „Power” serwisu Netflix

Netflix przygotował na okres wakacyjny dla swoich widzów dużą dawkę filmów akcji w gwiazdorskiej obsadzie. Po debiutującym niedawno „The Old Guard” w połowie sierpnia przyjdzie pora na „Power”. Produkcja z Jamiem Foxxem i Josephem Gordonem-Levittem w rolach głównych dostała premierowy zwiastun.

15.07.2020
18:05
power netflix
REKLAMA
REKLAMA

Serwis VOD kilka lat temu uwierzył w sens produkowania swojej własnej biblioteki kina akcji i postawił niemałe pieniądze na powodzenie tego typu produkcji. Na razie wszystko wskazuje na to, że to była słuszna droga. Wyniki oglądalności takich projektów jak „Tyler Rake: Ocalenie” oraz „The Old Guard” jednoznacznie pokazują, że widzowie pragną tego typu produkcji od Netfliksa. A „Power” prawdopodobnie będzie następnym sukcesem.

W październiku 2017 roku firma wygrała prawa do ekranizacji scenariusza Mattsona Tomlina w wielkiej licytacji z innymi wytwórniami filmowymi. Kolejne miesiące upłynęły firmie na dobrze ekipy (na reżyserów produkcji wybrano Ariela Schulmana i Henry'ego Joosta) oraz kompletowaniu obsady. Ostatecznie podjęto decyzje, że główne role w „Power” zagrają Jamie Foxx, Joseph Gordon-Levitt, Dominique Fishback, Machine Gun Kelly, Rodrigo Santoro, Amy Landecker i Allen Maldonado.

Zbliżająca się wielkimi krokami produkcja to film akcji z elementami thrillera i science fiction. Akcja „Power” została umiejscowiona w Nowym Orleanie, ale dalekim od tego, co mieszkańcy tego miasta znają z rzeczywistości. Wszystko z powodu wynalezienia narkotyku zwanego Project Power, który pozwala na zdobycie wyjątkowej supermocy na pięć minut. Niektórzy zażywający otrzymują supersiłę, inny nadzwyczajną szybkość, moc niewidzialności lub niewrażliwość na ciosy. Problem w tym, że z zażywaniem tabletek wiąże się poważne ryzyko uzależnienia i śmierci.

REKLAMA

Powstrzymać groźbę dalszej eskalacji działań ze strony rozprowadzającego narkotyk gangu zaangażowany lokalnie policjant, była handlarka Project Power i eks-żołnierz kierowany rządzącą zemsty za to, co gangsterzy zrobili z jego córką. Czy uda im się zwyciężyć w walce na równie niesamowite co niebezpieczne umiejętności?

„Power” trafi na platformę Netflix już 14 sierpnia tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA