REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Tak wygląda powrót legendy. Oto nowe kostiumy z planu „Power Rangers”

W marcu 2017 roku do kin trafi pełnometrażowy film „Power Rangers”, będący wysokobudżetową wariacją popularnego serialu dla dzieci i nastolatków. Dzięki magazynowi EW nareszcie możemy zobaczyć, jak prezentują się bohaterowie produkcji w swoich bojowych strojach.

05.05.2016
18:40
Tak wyglądają nowi wojownicy Power Rangers w zbrojach
REKLAMA
REKLAMA

Materiał na wyłączność posiada magazyn Entertainment Veekly. Na zdjęciu dostarczonym redakcji przez producentów możemy zobaczyć wszystkich pięciu rangerów, stanowiących trzon drużyny walczącej w obronie planety Ziemia przed zakusami czarownicy Rity Repulsy.

power rangers film 2017 2Osoby pamiętające serial emitowany na Polsacie na pewno od razu dostrzegą podobieństwo względem pierwszego sezonu amerykańskiej produkcji telewizyjnej z 1993 roku. Pełnometrażowi wojownicy posiadają zbroje nawiązujące wzornictwem do dinozaurów, które najprawdopodobniej pojawią się w filmie pod postacią olbrzymich mechów.

Nowym pancerzom z filmowego „Power Rangers” znacznie bliżej do zbroi Iron-Mana, niżeli odpowiedników z kultowego serialu.

Zamiast obcisłych, bezpośrednio przywierających do ciała kombinezonów, mamy wielowarstwowe pancerze, przypominające ochronne skafandry z filmów science-fiction. Podoba mi się taki zabieg. Chociaż uniformy są wierne oryginałowi, przy okazji dają nadzieję na nową jakość, akceptowalną również dla starszych widzów.

REKLAMA

Jeżeli zastanawiacie się, jak wyglądają rangersi bez pancerzy, Entertainment Weekly dostarcza zdjęcie przedstawiające bohaterów w codziennych strojach. Zastanawia mnie tylko, czy producentom starczy na tyle odwagi, aby wzorem oryginalnego serialu wsadzić czarnoskórego bohatera w czarny pancerz bojowy.

power rangers film 2017Z jakiegoś powodu mam przeczucie, że w dobie dzisiejszej ultra-poprawności politycznej i obyczajowej, coś takiego raczej nie przejdzie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA