REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

To nie kobieta z filmu fantasy. To nowa wersja pamiętnej postaci z kinowego Power Rangers

Power Rangers dla wielu z nas było obiektem dziecinnego kultu. Tym bardziej nie mogę się powstrzymać od komentarza, gdy do sieci trafiają pierwsze zdjęcia z nadchodzącego filmu kinowego.

20.04.2016
9:14
Power Rangers 2017 - oto nowa Rita Repulsa
REKLAMA
REKLAMA

O tym, że powstaje kinowe, pełnometrażowe "Power Rangers", wiemy już od dłuższego czasu. W przeciwieństwie do poprzednich inicjatyw tego typu, nowy film ma być czymś zupełnie innym, niż tylko dodatkiem do serialu dla dzieciaków. Możemy spodziewać się zamkniętej całości z lepszym scenariuszem, większym rozmachem i bardziej realistycznymi efektami specjalnymi.

Do sieci trafiło właśnie pierwsze zdjęcie kluczowej postaci z kinowego "Power Rangers".

Na grafice udostępnionej przez Entertainment Weekly widać kobietę obleczoną w zieleń, której bliżej do jakiegoś filmu fantasy, niżeli „gumowego” serialu, który oglądaliśmy wiele lat temu na Polsacie.

power rangers rita repulsaOkazuje się jednak, że kobieta ze zdjęcia to nie kto inny, jak sama… Rita Repulsa! Ta sama, która pojawiała się w pierwszym sezonie serialu, nasyłając kolejne potwory na amerykańskie miasteczko Angel Grove. Za nowe wcielenie Rity Repulsy odpowiada aktorka Elizabeth Banks.

REKLAMA

Muszę przyznać, że jestem zainteresowany. Kinowe "Power Rangers" wciąż traktuję bardziej jako ciekawostkę. Mimo tego, z chęcią zobaczę, jak wyglądają pozostałe odświeżone kreacje z mojego dzieciństwa. Rangersi, Zordon, „Złoty”, Alfa… czekam na następne zdjęcia, doskonale grające na emocjach potencjalnych widzów, którzy mogą wybrać się do kina.

Pełnometrażowe Power Rangers zadebiutuje w marcu 2017 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA