REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale

23 sezony i aż 831 odcinków - na Twitchu trwa największy darmowy maraton Power Rangers w historii

Od kilkudziesięciu minut mój dom wypełnia się dźwiękami wybuchów, bitewnych okrzyków oraz energicznej muzyki. Włączyłem największy maraton z serialem Power Rangers, jaki kiedykolwiek miał miejsce.

17.03.2017
2:49
maraton Power Rangers na Twitchu
REKLAMA
REKLAMA

W momencie pisania tego tekstu Rita oraz Lord Zedd odchodzą do lamusa, a tytułowi Rangersi zdobywają nową moc „Zeo”. To wydarzenia, które pamiętam jeszcze z czasów emisji serialu na Polsacie. Nowe zordy, nowe kostiumy - działo się. No i oczywiście nowa, zadziwiająco dobra wersja popularnego motywu muzycznego. Nawet dzisiaj świetnie się tego słucha:

Maraton z serialem Power Rangers na Twitchu ma związek z nadchodzącą premierą pełnometrażowego filmu.

Nim ten trafi do polskich kin, internauci z całego świata mogą bezpłatnie oglądać WSZYSTKIE dotychczas wydane sezony serialu Power Rangers - od kultowego Mighty Morphin z dinozordami, przez wyżej wspomniane Zeo, na współczesnych seriach kończąc.

Ciekawią mnie zwłaszcza te najnowsze sezony. Chociaż z Power Rangers wyrosłem dekady temu to zastanawia mnie, jak serial ewoluował na przestrzeni lat. Dokładniejsze modele robotów? Lepsze efekty specjalne? Bardziej szczegółowe i realistyczne kostiumy przeciwników? Nieco bardziej dojrzała narracja? Jeżeli ktoś zna odpowiedzi na te pytania, chętnie przeczytam je w komentarzach.

REKLAMA

Maraton z Power Rangers na Twitchu to 831 epizodów podzielonych na 23 sezony. Jeżeli obejdzie się bez żadnych problemów technicznych, ostatni epizod zostanie wyemitowany 31 marca 2017 roku - w dniu premiery kinowego filmu pełnometrażowego. Czyli morphin time! potrwa naprawdę długo.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA