REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Będzie nowy serial "Power Rangers" od Netfliksa. Wracają aktorzy, których znasz z dzieciństwa

Gwiazdy serialu, który umilał popołudnia wszystkich dzieciaków, powracają. Z okazji 30. rocznicy serii, Netflix przygotował zapowiedź serialu "Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always". Zagrają tam ci sami aktorzy, którzy jako Power Rangers zadebiutowali na ekranach telewizorów trzy dekady temu. Niestety nie wszyscy.

18.01.2023
11:36
powrot power rangers once and always
REKLAMA

Pierwszy odcinek Power Rangers zadebiutował na ekranie w 1993 roku. Do tej pory powstało dwadzieścia dziewięć sezonów serii o superbohaterach w hełmach i obcisłych kombinezonach, dzięki którym poprzez kolor można było odróżnić ich tożsamość. Power Rangersi byli obdarzeni ogromną siłą i zwinnością, posiadali również nadludzkie zdolności, co pomagało im w walce ze złem.

REKLAMA

Od 1993 roku przez lata pojawiały się spekulacje co do zakończenia serii, jednak finalnie przypuszczenia zostały jedynie przypuszczeniami, co więcej – już w kwietniu będziemy świadkami odrodzenia Power Rangersów w najnowszej produkcji Netfliksa.

Wielki powrót Power Rangers

W krótkiej zapowiedzi Netfliksa możemy zobaczyć oryginalną obsadę Power Rangers sprzed trzydziestu lat. Jest to dosyć wzruszający materiał, biorąc pod uwagę fakt, że było to pierwsze spotkanie aktorów na planie po latach. Ponadto ich wypowiedzi przeplatane są kadrami z pierwszych odcinków serii, co jest jeszcze bardziej nostalgiczne.

YouTube - zapowiedź serialu "Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always"

"Power Rangers" – kogo zobaczymy na ekranie?

Jak wynika z zapowiedzi, na ekranie na pewno zobaczymy Davida Yosta – niebieskiego Rangera, Johnny’ego Young Boscha, który wraz z Walterem Jones wcielili się w rolę czarnych Rangerów oraz Karen Ashley i Catherine Sutherland, odgrywające role odpowiednio żółtej i różowej wojowniczki.

REKLAMA

Nie zobaczymy natomiast Jasona Davida Franka, zielonego wojownika, który w listopadzie ubiegłego roku popełnił samobójstwo. Ponadto, jak podaje serwis Polygon, do ekipy dołączy Charlie Kersh. Aktorka zagra Minh, córkę oryginalnej żółtej Rangerki, w którą wcieliła się Thuy Trang. Wprowadzenie Minh do serialu ma być hołdem dla aktorki, która w 2001 roku zginęła w wypadku samochodowym.

Premiera "Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always" w serwisie Netflix 19 kwietnia 2023 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA