REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Powstanie nowy serial animowany "Spawn"

Spawn doczeka się nowego serialu animowanego - tę radosną nowinę obwieścił na Facebooku Todd McFarlane, twórca tej słynnej komiksowej postaci. Udostępnił również pierwsze grafiki z nadchodzącej produkcji. 

24.10.2014
12:36
Powstanie nowy serial animowany „Spawn”
REKLAMA

Spawn po raz pierwszy pojawił się w popkulturze w 1992, w wydawanej przez Image Comics serii komiksów. Od tego czasu doczekał się między innymi własnego filmu kinowego oraz emitowanego przez HBO w latach 1997-1999 serialu animowanego dla dorosłych. Jak przyznał McFarlane - w każdym wywiadzie i na każdym konwencie od czasu zakończenia serialu, który zgarnął dwie nagrody Emmy, pojawia się pytanie o ewentualną kontynuację, czas więc najwyższy wyjść na przeciw oczekiwaniom fanów.

REKLAMA

//

REKLAMA

Jakiekolwiek szczegóły pozostają na tę chwilę nieznane, pozostaje nam więc na razie cieszyć się opublikowanymi grafikami i przypomnieć sobie poprzedni serial. Poniżej znajdziecie jego zwiastun. Uwadze fanów tej mrocznej postaci polecam także amatorski, krótkometrażowy film "Spawn: The Recall", o którym pisał jakiś czas temu Szymon. Naprawdę robi wrażenie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA