REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Powstanie program "Miłość od pierwszego kliknięcia". Zobaczymy jak Polacy randkują w Sieci

Czy będzie gorzej niż w "Kto poślubi mojego syna?" tego jeszcze nie wiemy. Miejmy nadzieję, że poznamy historię partnerów, którzy znajdują swoje połówki w Sieci za pomocą własnych rąk. Telewizja TLC rozpoczęła zdjęcia do nowej produkcji, która trafi do stacji już tej jesieni. "Miłość od pierwszego kliknięcia" ma być odpowiedzią na zmieniającą się wokół nas rzeczywistość w kwestii zawierania nowych znajomości i budowania związków z innymi ludźmi. Program poprowadzi Catherine Kasima Kanda, założycielka Woman’s Attitude, jednej z pierwszych polskich szkół uwodzenia dla kobiet.

18.09.2014
20:10
Powstanie program „Miłość od pierwszego kliknięcia”. Zobaczymy jak Polacy randkują w Sieci
REKLAMA

W programie Catherine Kasima Kanda będzie pomagać zarówno płci pięknej jak i brzydkiej w korzystaniu z portali randkowych. To właśnie ona służyć będzie pomocą w stawianiu ich pierwszych kroków w wirtualnej przestrzeni. Widzowie będą mieli szansę śledzić ich starania i realizację marzeń. To na naszych oczach będzie rodzić się (prawdziwa) miłość. Ważną częścią programu będą też aspekty internetowej etykiety oraz sposoby na zainteresowanie sobą drugiego człowieka. Nie zabraknie też rozmów z ludźmi odpowiedzialnymi za tworzenie tego typu serwisów.

milosc od pierwszego klikniecia 1
REKLAMA

Czy program TLC wpisze się w nowy trend "im głupiej, tym lepiej"? Przekonamy się już niebawem. Mam tylko nadzieję, że nikt nie będzie próbował przyciągnąć nas przed telewizory dramatycznymi historiami i kontrowersją na siłę. Jeśli naprawdę ktoś weźmie się za to wszystko z socjologicznego punktu widzenia, to "Miłość od pierwszego kliknięcia" może okazać się niezłą produkcją. Niestety, boję się, że już sam tytuł programu sugeruje coś innego.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA