REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Powstanie remake filmu "Śmiertelnie zakochany". Jednym z producentów będzie James Franco

"Śmiertelnie zakochany" (ang. "Mother, May I Sleep with Danger?") to thriller z 1996 roku, w którym główną rolę zagrała Tori Spelling. Film, który moglibyśmy zaliczyć do kina klasy B, a nawet C, doczeka się swojego remake'u. Jednym z producentów wykonawczych będzie James Franco.

22.12.2015
9:53
Powstanie remake filmu "Śmiertelnie zakochany". Jednym z producentów będzie James Franco
REKLAMA
REKLAMA

Na reżyserskim stołku zasiądzie Melanie Aitkenhead, a za scenariusz produkcji odpowiadać będzie Amber Coney. Film ma pojawić się w przyszłym roku na stacji Lifetime. Nie wiadomo jeszcze, kto miałby wcielić się w główne role, Laurel, którą przed laty zagrała Tori Spelling, i Kevina, którego odtwórcą został Ivan Sergei.

james franco
REKLAMA

"Śmiertelnie zakochany", choć nie doczekał się pozytywnych recenzji, jest jednym z popularniejszych młodzieżowych thrillerów, opowiadających o złej i niebezpiecznej miłości. Fabuła produkcji skupia się na nastoletniej dziewczynie, Laurel, która jest zakochana w przystojnym Kevinie. Laurel wie, że chłopak jest jej oddany, może na niego liczyć, bo ten zrobi dla niej wszystko. Niestety, okazuje się, że, kiedy dziewczyna potrzebuje trochę prywatność, jej partner nie potrafi tego uszanować. Staje się agresywny i nachalny. Matka Laurel zaniepokojona sytuacją, postanawia poznać prawdę o Kevinie.

Czy remake takiego filmu jest potrzebny? Być może, jeśli uda się opowiedzieć historię trochę lepiej i bardziej wiarygodnie niż w przypadku oryginalnej produkcji. Nie jestem jednak pewna, czy taki odgrzewany kotlet się sprawdzi. Zwłaszcza że mimo pewnych braków w realizacji thrillery z lat 90. mają swój urok.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA