Powstanie serial na podstawie szwedzkiego horroru "Pozwól mi wejść"
"Pozwól mi wejść" to szwedzki horror z 2008 roku, który 2 lata później doczekał się amerykańskiego remake'u. Jak się okazuje produkcja doczeka się kolejnej transformacji. Na jej podstawie ma powstać serial, za który odpowiedzialny będzie sieć telewizyjna A&E Network.
REKLAMA