REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Powstanie serial na podstawie szwedzkiego horroru "Pozwól mi wejść"

"Pozwól mi wejść" to szwedzki horror z 2008 roku, który 2 lata później doczekał się amerykańskiego remake'u. Jak się okazuje produkcja doczeka się kolejnej transformacji. Na jej podstawie ma powstać serial, za który odpowiedzialny będzie sieć telewizyjna A&E Network.

18.03.2015
12:25
Szwedzki horror Pozwól mi wejść zostanie zaadaptowany jako serial
REKLAMA
REKLAMA

Sam film "Pozwól mi wejść" jest adaptacją książki Johna Ajvide'a Lindqvista, który pracował nad scenariuszem filmu z 2008 roku. W przypadku serialu scenariusz mieliby stworzyć ci sami twórcy, których znamy z produkcji "Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak", czyli Jeff Davis i Brandon Boyce.

REKLAMA

Historia "Pozwól mi wejść" opowiada o przyjaźni dwunastoletniego Oskara i jego rówieśnicy Eli. Dziewczynka przyjeżdża do nowego miejsca i tam poznaje chłopca, z którym zaczyna łączyć ją więź. Ela nie jest jednak normalnym dzieckiem. Ma specyficzny wygląd, a z domu wychodzi wyłącznie w nocy. Po jej przybyciu w mieście zaczynają się dziać dziwne i przerażające rzeczy. Wkrótce Oskar odkryje, że jego nowa przyjaciółka jest wampirem. "Pozwól mi wejść" to opowieść o fascynacji, miłości... i krwi.

Data rozpoczęcia zdjęć, nazwiska aktorów ani tym bardziej planowana data premiery serialu nie są jeszcze znane.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA