REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Prawdziwa historia rodu Borgiów" od dzisiaj dostępna za darmo na eskaGO

Już od dziś na platformie VOD eskaGO będzie można obejrzeć cały pierwszy sezon serialu "Prawdziwa historia rodu Borgiów", opowiadającego o losach książęcego rodu Borgiów, odpowiedzialnego za jeden z najbardziej burzliwych rozdziałów w historii Kościoła. Wszystkie 12 odcinków serialu udostępnione zostaną za darmo i bez logowania.

20.03.2015
9:29
„Prawdziwa historia rodu Borgiów” od dzisiaj dostępna za darmo na eskaGO
REKLAMA
REKLAMA

Pożądanie, władza, intrygi. Tak w skrócie można by podsumować tą jedną z największych europejskich produkcji serialowych. To historia, którą napisało życie - 90% prezentowanych w "Prawdziwej historii rodu Borgiów" wydarzeń jest udokumentowana historycznie, a sama opowieść jest jak „sex, drugs and rock&roll” epoki renesansu.

REKLAMA

Jest rok 1492, papież Innocenty VIII jest bliski śmierci. Za jego plecami rozgrywa się zakulisowa walka o władzę. Na objęciu tronu Stolicy Apostolskiej najbardziej zależy kardynałowi Rodrigo Borgii, który nie cofnie się przed niczym, by osiągnąć swój cel. Idąc w ślady ojca, Lukrecja, Cezar i Juan będą mordować, używać wpływów, romansować i knuć zabójcze intrygi, aby osiągnąć swój cel i zaspokoić nawet najmniejszą zachciankę. Wielkie namiętności przeplatają się tu z polityką, religią, morderstwami, a także dramatycznymi zwrotami akcji.

"Prawdziwa historia rodu Borgiów" składa się z trzech sezonów. Pierwszy z nich już dziś będzie dostępny na platformie VOD eskaGO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA