REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Serial "Preacher" oficjalnie przedłużony o kolejny sezon

Po pięciu z dziesięciu zaplanowanych odcinkach pierwszego sezonu stacja AMC podjęła - ze wszech miar słuszną - decyzję o przedłużeniu serialu "Preacher" o kolejną serię. 

30.06.2016
10:11
Serial Preacher oficjalnie przedłużony o kolejny sezon
REKLAMA
REKLAMA

"Preacher" to definitywnie jedna z najciekawszych serialowych premier tego roku. Ekranizacja kultowej komiksowej serii autorstwa Gartha Ennisa i Steve'a Dillona, w Polsce wydanej pod tytułem "Kaznodzieja", spełniła pokładane w niej nadzieje. Pomimo dość swobodnego i zdystansowanego podejścia do oryginalnego tekstu, a przy tym zachowaniu jego ducha, produkcja okazała się dziełem nieszablonowym i intrygującym. Poziom artystyczny i - najwyraźniej - wyniki oglądalności okazały się wystarczająco satysfakcjonujące, by AMC przedłużyło "Preachera" o kolejny sezon. Druga seria ma składać się z 13 odcinków - to o 3 więcej niż pierwsza - a jej premiera odbędzie się już w przyszłym roku.

REKLAMA
preacher arseface class="wp-image-70025"

Głównym bohaterem serialu "Preacher" jest Jesse Custer, kaznodzieja z tajemniczą przeszłością, w ciele którego zamieszkuje nadprzyrodzony byt, oferujący swojemu nosicielowi dostęp do potężnych mocy. Jesse, wspólnie ze swoją byłą dziewczyną Tulip oraz irlandzkim wampirem Cassidym, wyruszają w pełną niebezpieczeństw i spotkań z nadnaturalnymi istotami podróż po Ameryce, by odszukać... Boga. W obsadzie produkcji są między innymi Dominic Cooper, Ruth Negga oraz Joseph Gilgun.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA