REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Premiera "Układu" oraz filmy festiwalowe z Orłów 2014 do obejrzenia w sieci

Już dziś na platformie Kinoplex.pl możemy obejrzeć film "Układ" i, co lepsze, wybrane filmy festiwalowe z Orłów 2014 (i nie tylko). Orły to polska nagroda filmowa przyznawana od 1999 roku. Zwycięzcy co roku wyłaniani są przez kilkuset członków Polskiej Akademii Filmowej.

16.01.2014
17:38
Premiera „Układu” oraz filmy festiwalowe z Orłów 2014 do obejrzenia w sieci
REKLAMA

Wśród propozycji Kinoplexu znajdziemy głośny "Układ zamknięty" z Januszem Gajosem. "Układ zamknięty" to film budzący wiele sprzecznych emocji - jedni wzdrygają się nad niedoskonałością i pewną "tandetą", inni chwalą i recenzują z przyjemnością. Polska produkcja opowiada prawdziwą historię, opartą na faktach - trzej przedsiębiorcy zostają oskarżeni skutek zmowy o udział w przestępstwie. Jak sobie poradzą z tą sytuacją, kto wygra i zgarnie kasę? Możecie przekonać się, klikając tutaj.

REKLAMA
gajos układ zamknięty

Poza "Układem zamkniętym" możemy obejrzeć "Nieulotne" z aktorem młodego pokolenia, którym zachwycają się tłumy, Jakubem Gierszałem. "Nieulotne" to dramat produkcji polsko-hiszpańskiej, który opowiada o wakacjach młodych kochanków, spędzających beztroski czas na hiszpańskich plażach. Wkrótce wspaniałe, gorące i namiętne lato zamienia się w koszmar, którego nie potrafili sobie wyobrazić.

Dla swoich widzów Kinoplex wybrał też film "Bejbi blues" o dzieciach, które mają dzieci. Kolejny nieco depresyjny polski film, pozostający w klimacie zdegenerowanej młodzieży, która nie potrafi poradzić sobie ze swoim życiem. Brak autorytetów, zły system wartości i iskierka nadziei w tle - jeżeli nie szukacie odprężającego filmu, być może warto się przyjrzeć.

REKLAMA
bejbi blues

Oprócz filmów festiwalowych z tegorocznych Orłów, możemy obejrzeć też laureatów poprzedniej edycji i wybrane filmy dokumentalne związane z festiwalem. Czeka też na nas premiera amerykańskiej produkcji "Układ". Film opowiada o cenionej adwokat, Claudii Simmons-Howe (Rebecca Hall), która zostaje jednym z obrońców Farroukha Erdogana (Denis Moschitto), oskarżonego o zamach terrorystyczny w centrum Londynu. Sprawa zaczyna się komplikować, kiedy główny obrońca Erdogana ginie. Okazuje się, że cały proces jest tylko elementem wielkiego spisku, a oni nie są już bezpieczni.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA