REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Muzyka na gorący początek sierpnia. Sprawdzamy premiery płytowe mijającego tygodnia

Tym razem bez wielkich szaleństw, za to z porcją solidnych nowości. Sprawdzamy premiery muzyczne mijającego tygodnia.

01.08.2020
12:51
premiery muzyczne alanis morissette
REKLAMA
REKLAMA

Premiery muzyczne tygodnia:

Fontaines D.C. – A Hero's Death

Irlandzki zespół, który swoją nazwę wziął od nazwiska jednego z bohaterów „Ojca Chrzestnego”, Johnny'ego Fontane'a. Post-punkowa grupa powstała ledwie w 2017 roku, tymczasem na koncie już mają dwa albumy długogrające, zaś jeden z nich zdobył tytuł płyty roku według stacji BBC Radio 6 Music oraz nominację do nagród Mercury.

Shackleton & Zimpel – Primal Forms

Wacław Zimpel zaprezentował w tym roku wspólny materiał w Jamesem Holdenem, teraz czas na efekt jego pracy z Samem Shackletonem. Polski klarnecista i brytyjski producent spotkali się w zeszłym roku na scenie festiwalu Unsound. Efekt ich wspólnego muzykowania to ponad 40 minut dźwiękowego transu.

Alanis Morissette – Such Pretty Forks In The Road

Jeśli nie macie jeszcze dość nostalgii i tęsknoty za latami 90., możecie sprawdzić nowy materiał Alanis Morissette. To jej pierwszy album długogrający od 2012 roku. Kanadyjska wokalistka obchodziła niedawno 25. rocznicę premiery „Jagged Little Pill”, jej najsłynniejszego albumu, który przyniósł m.in. przeboje You Oughta Know i Ironic.

Brandy – B7

Siódmy album studyjny popularnej w latach 90. i na początku 21 wieku amerykańskiej wokalistki. Brandy swój ostatni krążek długogrający zaprezentowała w 2012 roku. Nową płytę promował m.in. singiel Baby Mama, w którym gościnnie wystąpił Chance the Rapper.

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA