REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Soliści i ich wsparcie. Najciekawsze premiery muzyczne tygodnia

Dzisiejsze zestawienie opowiada o solistach, którzy stawiają na pracę zespołową. I wychodzi im to na dobre. Sprawdźcie najciekawsze premiery muzyczne minionego tygodnia.

13.07.2019
13:33
premiery muzyczne ed sheeran
REKLAMA
REKLAMA

Premiery muzyczne tygodnia:

Ed Sheeran - No. 6 Collaborations Project

Sheeran kontynuuje serię wydawnictw z udziałem innych artystów, zapoczątkowaną w 2011 roku EP-ką „No. 5 Collaborations Project”. Tym razem materiału zebrało się tyle, by poskładać z niego album długogrający. Wśród mniej lub bardziej nieoczywistych gości (takich jak Travis Scott), warto zwrócić uwagę np. na piosenkę Take Me Back to London, w której udział wziął Stormzy.

Banks - III

3. album długogrający księżniczki alternatywnego R&B, Jillian Rose Banks. Przy produkcji krążka Banks wspierali m.in. BJ Burton, Buddy Ross, Hudson Mohawke, Paul Epworth oraz Sohn, z którym artystka współpracuje już od lat. Na „III” słychać spory progres w rozwoju artystycznym Banks, z każdym albumem coraz bardziej pewnej siebie i brzmienia, które chce osiągnąć.

Blood Orange - Angel’s Pulse

Po świetnym zeszłorocznym albumie „Negro Swan”, Devonté Hynes oddaje słuchaczom samodzielnie wyprodukowany i zmiksowany mixtape. „Przez lata miałem w zwyczaju nagrywanie płyt dla przyjaciół, oddawałem je na kasetach ludziom na ulicy albo po prostu nikomu. Zazwyczaj ten materiał jest tworzony bezpośrednio po albumie, który właśnie wydałem. Trochę jak epilog do rzeczy, które zrobiłem wcześniej. Tym razem postanowiłem to opublikować” - tłumaczy artysta.

Tycho - Weather

REKLAMA

5. album studyjny Scotta Hansena, amerykańskiego muzyka, kompozytora i producenta. Do udziału w projekcie Hansen zaprosił wokalistkę ukrywającą się pod pseudonimem Saint Sinner.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA