REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Nie tylko nowy Kanye West. Sprawdzamy premiery muzyczne mijającego tygodnia

Był to świetny tydzień dla muzyki, nie zapomnę go nigdy. Wśród premier ciekawe polskie projekty i prezent od samego króla rapu.

26.10.2019
13:28
premiery muzyczne kanye west
REKLAMA
REKLAMA

Premiery muzyczne tygodnia:

Kanye West - Jesus is King

Po kilkukrotnym przekładaniu i niepewności w sprawie daty ostatecznej premiery - oto jest. 9. Album studyjny Westa to cała masa pieśni pochwalnych. Wśród gości (oprócz Jezusa) m.in. Ty Dolla Sign, Fred Hammond, Clipse oraz kultowy Kenny G.

Provinz Posen - Provinz Posen

Elektronika i muzyka ludowa z Wielkopolski - połączenie, które ma przybliżyć zapomniany nieco folklor. Provinz Posen to projekt Michała Wiraszki, Michała Szturomskiego oraz Szymona Waliszewskiego. Panowie na płycie goszczą m.in. Jerzego Mazzolla i Dagę Gregorowicz.

Desert Sessions - Vols. 11 & 12

The Desert Sessions to projekt rozpoczęty w 1997 roku. Wtedy to Josh Homme zaprosił na słynne Rancho De La Luna m.in. muzyków z zespołów Goatsnake, Soundgarden i własnej grupy Kyuss na wspólne granie. Od tamtej pory kolektyw w różnych składach wydawał kolejne nagrania w postaci EP-ek i zbierających je razem albumów kompilacyjnych.

Baranovski - Zbiór

Debiutancki album Wojciecha Baranowskiego, który swego czasu był finalistą programu The Voice of Poland. Pierwsza płyta muzyka to wypadkowa różnorodnych inspiracji - od popu, przez funk aż po dance.

Fink - Bloom Innocent

REKLAMA

Muzyka Fina Greenalla to zawsze dobra opcja na jesienne wieczory. Na „Bloom Innocent” trafiło 8 nastrojowych kompozycji, w klimacie dobrze znanym jego dotychczasowym fanom. Ci mogą już się szykować na nadchodzące koncerty - 6 listopada w Gdańsku i 8 listopada w Warszawie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA