REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Kobieca siła w czterech odsłonach. Sprawdzamy premiery płytowe tygodnia

Jakoś tak wyszło, że w dzisiejszym zestawieniu same kobiety. Każda z nich zajmuje się muzyką już od lat, jednak jedna debiutuje w nowej roli.

09.05.2020
12:00
premiery muzyczne little simz
REKLAMA
REKLAMA

Premiery muzyczne tygodnia:

Little Simz – Drop 6

Brytyjska raperka kontynuuje dobrą passę - po świetnym „Grey Area” z zeszłego roku teraz prezentuje EP-kę „Drop 6” (numery od 1 do 5 wypuszczała w latach 2014-2015). Tym razem z nie tak mocnym przekazem, ale nadal surowo i szczerze. Przed premierą artystka opowiedziała w mediach społecznościowych o tym, jak pandemia koronawirusa wpłynęła na jej życie i na proces tworzenia EP-ki, który rozpoczął się w kwietniu. Little Simz wspomina o trudnych momentach i chwilach, które doprowadziły „Drop 6” do finiszu.

Hayley Williams – Petals for Armor

Debiutancki solowy album wokalistki zespołu Paramore może zaskoczyć fanów grupy. Zamiast nudnego pop-rocka jest tu mieszanka subtelnego, czasem onirycznego popu i r&b, zamknięta w całkiem niezłych kompozycjach.

Kehlani – It Was Good Until It Wasn't

Kehlani, która w swojej karierze zaliczyła finał programu „America’s Got Talent”, oferuje dość standardową, acz przyjemną mieszankę popu i r&b. To już drugi album długogrający w dyskografii młodej amerykańskiej wokalistki, następca „SweetSexySavage” z 2017 roku.

Madeleine Cocolas – Ithaca

REKLAMA

Na koniec relaks i ambient od Madeleine Cocolas. Kompozytorka i producentka pochodzi z Australii. W swojej twórczości wykorzystuje wiele terenowych nagrań, eksperymentuje z elektroniką, budując intrygujące dźwiękowe pejzaże. Więcej jej nagrań znajdziecie na Bandcampie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA