REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Sprawdźcie najciekawsze premiery muzyczne tygodnia. Wśród nich nowe płyty Madonny i Bruce'a Springsteena

Ostatnie dni przyniosły eklektyczny zestaw muzycznych premier. Od Madonny do Kate Tempest. Sprawdźcie najciekawsze z nich.

15.06.2019
14:13
premiery muzyczne madonna
REKLAMA
REKLAMA

Premiery muzyczne tygodnia:

Madonna - Madame X

Czternasty album w dyskografii Madonny. Jego produkcją zajęli się między innymi Diplo i Mike Dean. Inspiracją do stworzenia nowego materiału było życie w Lizbonie, stolicy Portugalii.

Baroness - Gold & Grey

Piąty album studyjny amerykańskiej grupy jest może nieco bardziej psychodeliczny od poprzednich wydawnictw. To nadal ten sam wysoki poziom ambitnych kompozycji, muzycy zaś nadal mają smykałkę do świetnych melodii.

Calexico i Iron & Wine - Years To Burn

Zespół Calexico oraz Sam Beam, znany jako Iron & Wine, współpracowali już ze sobą przed laty. Efektem była EP-ka „In The Reigns” z 2005 roku. Panowie znowu połączyli siły, dając światu przepiękny zestaw kompozycji, bogatych w rozwinięte partie instrumentalne i chwytliwe melodie.

Kate Tempest - The Book of Traps and Lessons

Twórczość młodej Brytyjki wymyka się prostym klasyfikacjom i łatwym opisom. Kate rapuje, opowiada, tworzy poezję i muzykę. Jej słowa są mocne, często trafiające w czułe miejsca. Niepokojące i zastanawiające.

Bruce Springsteen - Western Stars

REKLAMA

19. album studyjny Bruce'a Springsteena. Najnowszy teledysk do utworu tytułowego przedstawia historię starzejącego się aktora, który w przeszłości grał w filmach z Johnem Waynem. Teraz natomiast zarabia graniem w reklamach kart kredytowych.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA