REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Gęsto i intensywnie. Najciekawsze premiery muzyczne tygodnia

Dziś będzie krótko, ale intensywnie. Sprawdzam najciekawsze nowości muzyczne mijającego tygodnia.

02.11.2019
15:01
premiery muzyczne Michael Kiwanuka
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach, serialach i muzyce. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Premiery muzyczne tygodnia:

Michael Kiwanuka - Kiwanuka

Na 3. albumie studyjnym brytyjskiego muzyka, następcy świetnego „Love & Hate”, wybrzmiewają podobne wpływy muzyczne, co na poprzednim krążku. Jest tu soul, sporo muzyki rockowej rodem z lat 60. czy 70., jest też miejsce na soul. Kiwanuka umiejętnie korzysta z tych wszystkich źródeł, budując na tej podstawie zestaw solidnych, melodyjnych kompozycji.

Earl Sweatshirt - Feet of Clay

Najnowsza EP-ka (następca albumu „Some Rap Songs” z zeszłego roku) rapera i producenta z Los Angeles. Thebe Neruda Kgositsile, bo tak naprawdę nazywa się raper, promował nowe wydawnictwo m.in. nakręconym na Hawajach klipem do numeru East.

William Doyle - Your Wilderness Revisited

REKLAMA

Brytyjski muzyk William Doyle znany był wcześniej jako East India Youth. Pod tym pseudonimem wydał 2 albumy studyjne. W 2016 roku postanowił zrobić przerwę i porzucić swój pseudonim. „Your Wilderness Revisited” to jego pierwsze długogrające wydawnictwo pod własnym nazwiskiem. Jak może sugerować sam tytuł, to próba rozprawienia się z dotychczasową twórczością i podejściem do muzyki. „Your Wilderness Revisited” to chyba najbardziej przemyślane i dojrzałe dzieło w dotychczasowej dyskografii Doyle’a.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA