REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Niespodzianka od Natalii Nykiel i hołd złożony Prince'owi. Sprawdzamy premiery muzyczne tygodnia

Mijający tydzień może nie był wybitnie owocny dla muzyki, przyniósł za to kilka interesujących premier. Jednej w ogóle się nie spodziewaliśmy.

16.11.2019
13:02
premiery muzyczne natalia nykiel
REKLAMA
REKLAMA

Premiery muzyczne tygodnia:

Beck - Paisley Park Sessions

Nowa EP-ka Becka Hansena to muzyczny hołd złożony Prince’owi. Materiał nagrano w legendarnym studiu Paisley Park należącym niegdyś do Prince’a. Lada moment Beck zaprezentuje także swój nowy materiał autorski - longplay „Hyperspace”. Premiera 22 listopada.

Tindersticks - No Treasure But Hope

12. album studyjny brytyjskiego zespołu. Znajdziecie na nim cały zestaw intymnych, nastrojowych kawałków. Ich szkice powstały jesienią 2018 roku na wyspie Itaka.

Natalia Nykiel - Origo

Natalia Nykiel wydała wczoraj niespodziewanie nową EP-kę, po której słychać, że młoda wokalistka ma ochotę na eksplorowanie nowych gatunków. Nykiel jakiś czas temu poinformowała o przerwie w muzycznej działalności - postanowiła za to wrócić na studia. Jak widać, nie udało się długo wytrzymać bez muzyki.

Pola Chobot & Adam Baran - Jak wyjść z domu, gdy na świecie mży?

REKLAMA

Debiutancki album długogrający duetu to zbiór kompozycji mocno czerpiących z takich gatunków jak blues. Jednak tym, co przebija się na pierwszy plan, są bardzo emocjonalne, często intymne teksty.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA