REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Ścieżki dźwiękowe i Nick Cave. Sprawdzamy premiery muzyczne mijającego tygodnia

Dwie ciekawe ścieżki dźwiękowe do zupełnie różnych obrazów, długo oczekiwana nowość od Chromatics i porcja melancholii od Nicka Cave'a. Sprawdzamy najciekawsze premiery muzyczne tygodnia.

05.10.2019
14:36
premiery muzyczne nick cave
REKLAMA
REKLAMA

Premiery muzyczne tygodnia:

Nick Cave & The Bad Seeds - Ghosteen

Pochylając się nad „Ghosteen” trudno nie mieć w pamięci tragicznych wydarzeń, które kilka lat temu przeżył Nick Cave. Tym bardziej, że te nadal bardzo rezonują w jego muzyce. Sprawdźcie sami.

Angel Olsen - All Mirrors

Amerykańska artystka angażowała się w wiele projektów jako współpracowniczka. Na szczęście wspieranie innych muzyków szło równolegle z rozwojem solowej kariery. „All Mirrors” to jej 4. album studyjny, pełen onirycznych, emocjonalnych kompozycji.

Hildur Guðnadóttir - Joker OST

Muzyka do filmu Todda Phillipsa to kolejna świetna robota islandzkiej kompozytorki. Wcześniej stworzyła ścieżki dźwiękowe m.in. do filmu „Sicario 2: Soldado” i serialu „Czarnobyl”. Z tym ostatnim materiałem Hildur Guðnadóttir wystąpi na tegorocznym festiwalu Unsound, który startuje już jutro.

Chromatics - Closer to Grey

Gdy fani wciąż czekali na dawno zapowiedziany i długo odkładany album „Dear Tommy”, zespół sprezentował im płytę „Closer to Grey”. 5. album w ich dyskografii to następca „Kill for Love” z 2012 roku.

Labrinth - Euforia OST

REKLAMA

Kawałki, które fani serialu HBO dobrze znają, od teraz dostępne na jednym wydawnictwie. Autorem kompozycji (stworzonych w ścisłej współpracy z twórcą serialu Samem Levinsonem) jest brytyjski muzyk, raper i producent Timothy Lee McKenzie, znany jako Labrinth.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA