REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Koncertówka Arctic Monkeys i wycieczka z Nilsem Frahmem. Sprawdzamy premiery muzyczne tygodnia

W dzisiejszym zestawieniu dwie płyty koncertowe, powstałe w całkiem innych okolicznościach: jedna w kameralnej przestrzeni, druga na wielkiej sali koncertowej. A do tego bardzo taneczna EP-ka.

05.12.2020
12:03
premiery muzyczne nils frahm
REKLAMA
REKLAMA

Nils Frahm — Tripping With Nils Frahm

„Tripping With Nils Frahm” został nagrany w berlińskim Funkhausie. Funkhaus był kiedyś siedzibą radia, dziś znajduje się tam studio nagraniowe. W grudniu 2018 roku Frahm zagrał tam cztery kolejne koncerty, zaś najlepsze fragmenty trafiły na nowe wydawnictwo niemieckiego muzyka.

Semprey — Balanga

Szukacie muzyki do tańca? Jest Semprey i jego „Balanga”. To kolejne wydawnictwo świeżutkiego labelu Tańce, którego twórca za cel postawił sobie promowanie niezależnej polskiej muzyki elektronicznej. O Tańcach rozmawialiśmy niedawno z innym artystą związanym z labelem, Avtomatem.

Arctic Monkeys — Live At The Royal Albert Hall

Jeśli tęsknicie za najlepszymi czasami indie rocka, ten materiał z pewnością jest dla was. Podczas koncertu w Royal Albert Hall zespół z Sheffield zagrał swoje największe hity, w tym I Bet You Look Good On The Dancefloor czy Crying Lightning. Dochód ze sprzedaży albumu ma trafić na konto organizacji charytatywnej War Child UK.

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA