REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Folk rock czy progresywny jazz? Sprawdzamy premiery muzyczne tygodnia

Pandemia COVID-19 pokrzyżowała wiele planów wydawniczych, na szczęście nie wszystkie i w tym tygodniu wpadło kilka ciekawych nowości. Sprawdźcie wybrane premiery muzyczne tygodnia.

25.04.2020
13:00
premiery muzyczne tygodnia
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach, serialach i muzyce. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Premiery muzyczne tygodnia:

Other Lives - For Their Love

Czwarty album długogrający folkrockowego zespołu z Oklahomy. Na płycie sporo intymnych kompozycji, w tym jedna wyjątkowa, w której lider grupy, Jesse Tabish, składa hołd swojemu nieżyjącemu przyjacielowi.

Bovska - Sorrento

To już czwarty album studyjny Bovskiej. Wokalistka promuje go między innymi serią filmów umieszczanych na jej kanale. W klipach Bovska serwuje 60-sekundowe instrukcje, np. jak napisać piosenkę. Tytuł albumu odnosi się do włoskiego miasta - to tam powstała pierwsza piosenka na nową płytę.

Tom Misch & Yussef Dayes - What Kinda Music

Tom Misch i Yussef Dayes w swojej solowej twórczości sięgają po jazzowe tropy. Każdy z nich robi to w inny sposób, zaś razem doskonale się uzupełniają. Efektem świetny album, w którym jazz łączy się z hip-hopem, popem czy muzyką elektroniczną.

Siema Ziemia - Siema Ziemia

REKLAMA

Kwartet Siema Ziemia próbuje za pomocą instrumentów akustycznych odtworzyć brzmienie struktur muzyki elektronicznej. Członkowie składu lubią improwizacje, co słychać zresztą na zaprezentowanym debiutanckim materiale.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA