REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Debiut schaftera i ostatnia płyta Cohena. Premiery muzyczne tygodnia

Jedne liryczne i wzruszające, inne proste i dosadne. Sprawdzamy premiery muzyczne tygodnia.

23.11.2019
13:00
premiery muzyczne schafter Leonard Cohen
REKLAMA
REKLAMA

W dzisiejszym zestawieniu zabrakło wzmianki o nowej płycie Coldplay, nie zabrakło jej za to wczoraj w naszej recenzji.

Premiery muzyczne tygodnia:

schafter - audiotele

Bez wątpienia jedna z najgorętszych premier na rodzimym rynku muzycznym. Schafter podkręcał atmosferę oczekiwania m.in. singlami Hot Coffee czy Bigos, nagranym razem z Taco Hemingwayem. Oprócz niego Schaftera na długogrającym debiucie wsparli m.in. Night Marks, Żabson czy Belmondo.

Jaakko Eino Kalevi - Dissolution

Nowe wydawnictwo utalentowanego fińskiego muzyka, następca opublikowanego w zeszłym roku albumu „Out Of Touch”. EP-ka „Dissolution” zabiera w kosmiczną podróż, w której wybrzmiewa funk, electro, czasem nawet disco.

Beck - Hyperspace

14. album studyjny Becka Hansena, mocno wsparty przez Pharella Williamsa, zarówno od strony produkcyjnej, jak i samego pisania piosenek. Co wyszło z tego gwiazdorskiego połączenia? Niestety materiał raczej poniżej oczekiwań.

Leonard Cohen - Thanks for the Dance

Powstanie ostatniego, 15. albumu Leonarda Cohena to zasługa jego syna - Adama. Ten zebrał i przygotował do wydania niewykorzystane wcześniej materiały, które ojciec stworzył podczas prac nad płytą „You Want It Darker”. Album ukazał się na rynku 21 października 2016 roku, tuż przed śmiercią barda.

Ralph Kamiński - Młodość

REKLAMA

Ralph Kamiński wkłada w swoje teksty i kompozycje maksimum emocji, tworząc czasem wręcz zawstydzająco osobiste piosenki.  „Młodość”, jego drugi album studyjny, jest jeszcze bardziej liryczny i porywający niż debiut, czyli „Morze”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA