REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Leniwy początek roku w muzyce. Sprawdzamy nowości płytowe z mijającego tygodnia

Nowy rok zaczął się leniwie dla muzyki. Czekam jeszcze na najciekawsze premiery tego miesiąca. Tymczasem wyławiam to, co najciekawsze w mijającym tygodniu.

11.01.2020
12:00
premiery muzyczne Selena Gomez
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach, serialach i muzyce. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Premiery muzyczne tygodnia:

Georgia - Seeking Thrills

Urodzona w Londynie artystka rozpoczynała karierę muzyczną jako perkusistka (grała między innymi z Kate Tempest). Na szczęście w pewnym momencie postanowiła rozpocząć solową działalność, a dziś możemy słuchać jej drugiego albumu (debiut to „Georgia” z 2015 roku). Nowy materiał ma odzwierciedlać różnorodność sceny klubowej Londynu, na której wyrosła.

Selena Gomez - Rare

Selena Gomez potrzebowała trochę czasu, by dopracować swój trzeci album (poprzedni to „Revival” z 2015 roku). Cierpliwi fani otrzymali wczoraj nagrodę w postaci płyty pełnej osobistych historii (ulubionym zajęciem jest oczywiście doszukiwanie się odwołań do związku z Justinem Bieberem) i całkiem niezłych popowych numerów.

The Big Moon - Walking Like We Do

REKLAMA

The Big Moon to pochodzący z Londynu kwartet. Ich debiutancki album, „Love in the 4th Dimension”, znalazł się na krótkiej liście nominowanych do nagrody Mercury. Na nowym, nagranym w Atlancie materiale, znajdziecie sporo pięknych melodii i wokalnych harmonii.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA