REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Nie tylko Taylor Swift. Premiery muzyczne tygodnia, które warto nadrobić

Mijający tydzień przyniósł głośne nowości, o których pewnie mimowolnie usłyszycie, a także perełki, które łatwo pominąć w natłoku nowych wydawnictw.

24.08.2019
11:09
premiery muzyczne taylor swift
REKLAMA
REKLAMA

Premiery muzyczne tygodnia:

Taylor Swift - Lover

Premiera nowej płyty uwielbianej przez miliony Taylor Swift to zawsze spore wydarzenie. I gwarancja przynajmniej kilku wpadających w ucho hitów. Na „Lover” jednym z takich z pewnością jest singlowy You Need To Calm Down, z ważnym przesłaniem dotyczącym tolerancji. Innym pewnym kandydatem na przebój jest choćby Cruel Summer, lekki, nastrojowy numer, idealny na tę porę roku.

New Model Army - From Here

Założony w 1980 roku w Bradford zespół przez kolejne lata zmieniał swój skład wielokrotnie. Ich muzyka to mieszanka wielu inspiracji, między innymi gatunkami takimi jak post punk czy folk rock. „From Here” to już 15. album legendarnego projektu, następca „Winter” z 2016 roku.

Modern Nature - How To Live

Debiutancki album długogrający projektu, który ma na koncie m.in. dobrze przyjętą EP-kę „Nature”. Muzycy Modern Nature czerpią śmiało choćby z folk-rocka i rocka psychodelicznego, tworząc na tej bazie czasem niepokojące i upiorne, innym zaś razem bardzo wciągające opowieści.

Shannon Lay - August

REKLAMA

Pochodząca z Los Angeles artystka albumem „August” debiutuje w wytwórni Sub Pop. Jej nową płytę promuje m.in. singiel Nowhere. Do kawałka powstał klip, w którym wykorzystano nagrania z przerw pomiędzy podróżami Shannon. Jak stwierdziła sama autorka, numer ma wychwalać czerpanie przyjemności z podróży.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA