REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Muzyczny początek lata pod znakiem rock and rolla i synth popu. Sprawdzamy premiery płytowe tygodnia

Nowość zespołu Jacka White'a i przepastne archiwa Prince'a. Sprawdźcie najciekawsze premiery muzyczne tygodnia.

22.06.2019
15:45
premiery muzyczne the raconteurs prince
REKLAMA
REKLAMA

Premiery muzyczne tygodnia:

Mark Ronson - Late Night Feelings

Fani brytyjskiego producenta czekali na tę płytę ponad 4 lata (w 2015 roku premierę miał krążek „Uptown Special”). Na nowym albumie Ronsona wsparli tacy producenci jak Jamie xx czy Kevin Parker z zespołu Tame Impala. Wśród artystek, które zaśpiewały na „Late Night Feelings” znalazły się m.in. Lykke Li, Angel Olsen oraz Miley Cyrus.

Prince - Originals

Trzymający pieczę nad spuścizną artysty sięgnęli do przepastnych archiwów. Tym razem wyciągnęli z nich zaśpiewane przez Prince'a przeboje, które muzyk napisał dla innych artystów. Nagrania pochodzą z lat 1981-1991. Znajdziecie wśród nich między innymi Manic Monday, znaną z repertuaru zespołu The Bangles czy ikoniczną Nothing Compares to You.

The Raconteurs - Help Us Stranger

Pierwsze od jedenastu lat wydawnictwo zespołu, nagrane w studiu Third Man w Nashville. Jak można było się spodziewać, Jack White i spółka trzymają się mocno starej miłości do rock and rolla.

Hot Chip - A Bath Full of Ecstasy

REKLAMA

Brytyjska grupa w składzie Owen Clarke, Al Doyle Joe Goddard, Felix Martin i Alexis Taylor serwuje pierwszy od 2015 roku zestaw pełnych energii synthpopowych kompozycji. Jak zwykle jest piekielnie przebojowo. Tym razem również bardzo różnorodnie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA