REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Muzyczny początek lata pod znakiem rock and rolla i synth popu. Sprawdzamy premiery płytowe tygodnia

Nowość zespołu Jacka White'a i przepastne archiwa Prince'a. Sprawdźcie najciekawsze premiery muzyczne tygodnia.

22.06.2019
15:45
premiery muzyczne the raconteurs prince
REKLAMA
REKLAMA

Premiery muzyczne tygodnia:

Mark Ronson - Late Night Feelings

Fani brytyjskiego producenta czekali na tę płytę ponad 4 lata (w 2015 roku premierę miał krążek „Uptown Special”). Na nowym albumie Ronsona wsparli tacy producenci jak Jamie xx czy Kevin Parker z zespołu Tame Impala. Wśród artystek, które zaśpiewały na „Late Night Feelings” znalazły się m.in. Lykke Li, Angel Olsen oraz Miley Cyrus.

Prince - Originals

Trzymający pieczę nad spuścizną artysty sięgnęli do przepastnych archiwów. Tym razem wyciągnęli z nich zaśpiewane przez Prince'a przeboje, które muzyk napisał dla innych artystów. Nagrania pochodzą z lat 1981-1991. Znajdziecie wśród nich między innymi Manic Monday, znaną z repertuaru zespołu The Bangles czy ikoniczną Nothing Compares to You.

The Raconteurs - Help Us Stranger

Pierwsze od jedenastu lat wydawnictwo zespołu, nagrane w studiu Third Man w Nashville. Jak można było się spodziewać, Jack White i spółka trzymają się mocno starej miłości do rock and rolla.

Hot Chip - A Bath Full of Ecstasy

REKLAMA

Brytyjska grupa w składzie Owen Clarke, Al Doyle Joe Goddard, Felix Martin i Alexis Taylor serwuje pierwszy od 2015 roku zestaw pełnych energii synthpopowych kompozycji. Jak zwykle jest piekielnie przebojowo. Tym razem również bardzo różnorodnie.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA