REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Filmy /
  4. Seriale /
  5. VOD

Kapitan Ameryka czy 2. sezon „Co robimy w ukryciu”? Podpowiadamy, co obejrzeć w weekend

Kina nieczynne, ale będzie co oglądać w weekend. Na platformach VOD nie zabraknie gorących premier, a w telewizji kultowych filmów.

18.04.2020
9:00
VOD TV co oglądać w weekend
REKLAMA
REKLAMA

Wśród premier VOD znalazło się coś dla fanów MCU. Na HBO GO pojawiła się bowiem filmowa trylogia przygód „Kapitana Ameryki”. Poza tym w serwisie dostępny jest już 2. sezon „Co robimy w ukryciu”. A to tylko mała część tytułów, jakie warto obejrzeć w ten weekend.

Seriale, filmy, programy – co obejrzeć w weekend?

Co robimy w ukryciu –  dwa odcinki, 2. sezonu

Serialowa wersja prześmiewczego mockumentu o wampirach dorównuje swoim poziomem oryginałowi. Pełno tu absurdalnych żartów zarówno z bohaterów, jak i konwencji fabuł o krwiopijcach. Akcja dzieje się we współczesnym Nowym Jorku, gdzie w jednym domu żyje ze sobą czwórka wampirów.

Dwa odcinki 2. sezonu „Co robimy w ukryciu” już na HBO GO.

Trylogia Kapitan Ameryka

HBO GO przygotowało dla swoich użytkowników nie lada gratkę. Wprowadzono bowiem zmiany do planów wydawniczych serwisu. W kwietniu pojawi się na nim kilka paczek filmów MCU. Trylogia „Iron Man” już dostępna, a tymczasem na platformie wylądował Kapitan Ameryka z trzema filmami: „Pierwsze starcie”, „Zimowy Żołnierz” i „Wojna bohaterów”.

Trylogia „Kapitana Ameryki” już dostępna na HBO GO.

Betonowe złoto

„Betonowe złoto” to opowieść o tym, co prócz pieniędzy liczy się w życiu. Historia skupia się na agentach nieruchomości, którzy bogacą się w ekspresowym tempie. Jest zabawnie, ale nie zabraknie też momentów refleksyjnych.

„Betonowe złoto” już dostępne na Netflix Polska.

Ziemia i krew

W „Ziemi i krwi” właściciel tartaku wraz ze swoją córką musi bronić się przed bandą handlarzy narkotyków. Jego własność zostaje zaatakowana, bo na jej terenie ukrywa się przestępca z kokainą.

„Ziemia i krew” już dostępne na Netflix Polska.

Przemytnik

Pomimo sędziwego wieku Clint Eastwood ani myśli przechodzić na emeryturę. I dobrze, bo ma jeszcze sporo do powiedzenia. W „Przemytniku” wciela się w rolę 80-letniego Earla, który nieświadomie rozpoczyna pracę dla meksykańskiego kartelu.

„Przemytnik” dostępny na HBO GO od niedzieli 19 kwietnia.

Co poza tym?

REKLAMA

W sobotę szczególnie polecamy: filmową antologię z nowelą Quentina Tarantino „Cztery pokoje” (Paramount Channel, sobota 20:00), animację „Madagaskar” (Polsat, sobota 20:10), nową wersję „Króla lwa” (HBO, sobota 20:10), krwawy film wojenny Sama Packinpaha „Żelazny krzyż” (TV4, sobota 23:00).

W niedzielę szczególnie polecamy: stylowy thriller „Panaceum” (TVP 2, niedziela 20:00), komedię z The Rockiem „Baywatch. Słoneczny patrol” (Paramount Channel, niedziela 20:00), prześmiewczy „Wywiad ze słońcem narodu” (HBO 2, niedziela 21:00) i atakujące w trakcie huraganu aligatory w „Pełzającej śmierci” (HBO, niedziela 22:00).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA