REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Pierwszy teaser „Prime Time”, nowego filmu z Bartoszem Bielenią, już w sieci

Bartosz Bielenia zapisał się w pamięci polskich widzów dzięki świetnej roli w filmie „Boże Ciało”. Już wkrótce będzie można go oglądać w kolejnym interesującym projekcie zatytułowanym „Prime Time”. Produkcja w reżyserii Jakuba Piątka właśnie dostała premierowy teaser.

19.01.2021
19:54
prime time film
REKLAMA
REKLAMA

Nie ma wątpliwości, że Bartosz Bielenia jest obecnie jednym z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorów młodego pokolenia. Jego ostatnie występy w filmach „Boże Ciało” i „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” sprawiły, że producenci zajmujący się kinem niezależnym chcą mieć go w swojej obsadzie, a widzowie wypatrują kolejnych produkcji z jego udziałem. Część z nich śledząca nadchodzący Sundance Film Festival już wkrótce będzie miała ku temu świetną okazję.

Najważniejsze światowe wydarzenie kina offowego i art-house'owego obędzie się w tym roku w okrojonej formie z powodu panującej w USA (i nie tylko) pandemii koronawirusa. W line-upie tegorocznej edycji imprezy, liczącym 72 filmy pełnometrażowe, znalazło się jednak jedno miejsce dla tytułu z Polski. Ten zaszczyt i jednocześnie wielka szansa spotkała debiutancką produkcję Jakuba Piątka, która pojawi się w kategorii World Cinema Dramatic Competition.

Prime Time” opowie o samotnym mężczyźnie, który bierze zakładników w studiu telewizyjnym i domaga się emisji w tytułowym czasie antenowym.

Akcja pełnometrażowego filmu została umiejscowiona w 1999 roku, czyli w czasach przed globalną eksplozją internetu, gdy znaczenie telewizji było jeszcze większe niż obecnie. Bohater grany przez Bartosza Bielenię wejdzie na plan telewizyjnego show z bronią w ręku i zagrozi zabiciem zakładników (popularnej prezenterki i ochroniarza), o ile jego wiadomość nie zostanie nadana na żywo w prime timie. A w międzyczasie wokół całej sprawy rozpęta się medialna burza.

REKLAMA

Trwający 40 sekund teaser został udostępniony przez portal Deadline i pokazuje, że możemy się spodziewać mocnego dramatu z więcej niż jedną tajemnicą kryjącą za się w zakamarkach fabuły. „Prime Time” nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery w polskich kinach, ponieważ w obecnej sytuacji trudno ocenić, kiedy w ogóle zostaną one na stałe otwarte. Oprócz gwiazdora „Bożego Ciała”, w obsadzie filmu znaleźli się również m.in. Magdalena Popławska, Andrzej Kłak, Cezary Kosiński, Pola Błasik, Jan Hrynkiewicz i Małgorzata Hajewska-Krzysztofik.

Bartosz Bielenia już wkrótce pokaże się części widzów jako Sebastian. Festiwal Sundance 2021 odbędzie się w dniach od 29 stycznia do 3 lutego.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA