REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Nie tylko „The Grand Tour”. Prime Video szykuje moc nowości na styczeń

Trzeci sezon motoryzacyjnego show od Clarskona, Maya i Hammonda to prawdopodobnie najważniejsza premiera miesiąca w usłudze VOD Amazonu. Ale nie jedyna: w usłudze pojawią się aż trzy zupełnie nowe produkcje na wyłączność. I coś jeszcze.

17.12.2018
16:05
The Grand Tour 2 recenzja
REKLAMA
REKLAMA

Amazon nadal nie widzi powodów by promować swoją usługę VOD w Polsce. Dlatego też nasza wiedza o jego ofercie w ujęciu całościowym jest ograniczona, nie wiemy bowiem które filmy i seriale od zewnętrznych wytwórni będą dostępne na terenie naszego kraju. Właściciel Prime Video tak po prostu nie dzieli się jeszcze tymi informacjami.

Prime Video zaplanowało jednak na styczeń aż cztery istotne premiery swoich Prime Originals, a te są dostępne zawsze we wszystkich krajach, w których ta usługa funkcjonuje – a więc również i w Polsce. Przyjrzyjmy się im bliżej, bowiem to treści dostępne na wyłączność są jednym z głównych argumentów za opłaceniem subskrypcji u danego usługodawcy VOD.

Amazon Prime Video – nowe Prime Originals na styczeń 2019 r.

The Grand Tour” (trzeci sezon).

Zacznijmy od spraw oczywistych, na które większość z nas i tak czeka od dawna. The Grand Tour to prawdopodobnie najpopularniejszy i najbardziej lubiany Prime Original, który ma wielkie ambicje przerosnąć nawet kultowego Top Geara. Między innymi za sprawą trzech byłych jego prezenterów. Jak obiecują Clarkson, May i Hammond: będzie jeszcze więcej pięknych samochodów, będą jeszcze lepsze zdjęcia a cały program będzie jeszcze bardziej zwariowany.

Premiera: 18 stycznia.

„Beautiful Boy”

Wbrew ładnemu tytułowi, to nie będzie słodki film. Zapowiadany jako wielce poruszająca produkcja, nowy pełnometrażowy Prime Original ma przedstawić portret rodziny, która zmaga się z tragedią w formie uzależnionego od używek syna. Ma to być opowieść o gorzkiej miłości, której mają nie pokonać nawet największe trudności i beznadzieja całej sytuacji. W rolach głównych Steve Carell i Timothée Chalamet.

Premiera: 4 stycznia.

„Informer” (pierwszy sezon)

Głównym bohaterem tego zrealizowanego wspólnie z BBC serialu ma być Raza, którego dziadkowie przybili do Anglii jako emigranci. Raza czuje się w pełni Anglikiem, jednak z uwagi na swój kolor skóry zostaje przekonany przez władze do pomocy służbom bezpieczeństwa: ma stać się informatorem donoszącym o planach działania arabskojęzycznych terrorystów.

Premiera: 11 stycznia.

„Four More Shots Please!” (pierwszy sezon)

To 10-odcinkowy serial komediowy, który ma przedstawić życie czterech młodych, wielkomiejskich Hindusek. Dzięki niemu mamy poznać młode pokolenie indyjskich kobiet, ich problemy z rozwojem kariery, życie prywatne i ambicje. A wszystko to w dość wesołej atmosferze wypełnionej zabawnymi sytuacjami.

Premiera: 25 stycznia.

„The Adventures of Rocky & Bullwinkle” (pierwszy sezon)

prime video styczeń 2019 class="wp-image-234344"
REKLAMA

To serial animowany dla całej rodziny, który… nie wiadomo, czy się pojawi w Prime Video w tym miesiącu w Polsce. Jest on rebootem popularnej serii animowanej „Rocky i Łoś Supektoś”, zrealizowanym przy współpracy z Jay Ward Productions i DreamWorks Animation Television. Zgadujemy, że istnieje jakiś spór o prawa do emisji, bowiem przy europejskiej dacie premiery pierwotne ogłoszenie „styczeń” zmieniono na „TBD” (czyli „jeszcze się okaże”). Trzymamy kciuki, bo ciepło wspominamy pierwowzór.

Premiera: być może styczeń.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA