REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Prison Break" kolejnym serialem, który powróci na antenę?

Wiele wskazuje na to, że "Prison Break" dołączy do grona wskrzeszonych seriali, którego najważniejszymi przedstawicielami są "Miasteczko Twin Peaks" oraz "Z Archiwum X". Wytwórnia 20th Century Fox zamierza stworzyć kolejny jego sezon.

03.06.2015
9:52
prison break skazany na śmierć
REKLAMA
REKLAMA

Serial "Prison Break", w Polsce znany również jako "Skazany na śmierć", jak dotąd doczekał się czterech sezonów, emitowanych w latach 2005-2009. I choć wydawało się, że jego czas dobiegł już końca, okazuje się, że Fox ma w stosunku do niego pewne plany, które w dodatku zaczęły przybierać coraz konkretniejszy kształt.

REKLAMA

"Prison Break" miałby mianowicie doczekać się jeszcze jednego, tym razem już naprawdę ostatniego, sezonu. W dwunastu nowych odcinkach mają zostać domknięte wszystkie wątki, a głównymi bohaterami ponownie zostaną Michael Scofield i Lincoln Burrows. Poza odtwórcami ich ról, Wentworthem Millerem i Dominicem Purcellem, w obsadzie pojawi się wielu aktorów, których znamy z poprzednich serii. O ile do realizacji piątego sezonu "Prison Break" dojdzie, co - choć bardzo prawdopodobne - wciąż nie jest pewne.

Podobny powrót Fox zaserwowało w minionym roku fanom serialu "24 godziny", produkując jego dziewiąty sezon, cztery lata po emisji ósmego, który uchodził wcześniej za ostatni. Został on bardzo ciepło przyjęty przez widzów i pozostaje mieć nadzieję, że ewentualna piąta odsłona "Prison Break" okaże się równie udana.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA