REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

PRO8L3M rusza w trasę po Polsce. Duet wyrusza w trasę już na początku przyszłego roku

Krążek „Art Brut 2” nie tylko powstanie, ale będzie promowany specjalną trasą koncertową w 13 miastach Polski. Duet PRO8L3M ogłosił właśnie terminy koncertów. Początek już w marcu 2020.

02.10.2019
20:54
PRO8L3M rusza w trasę po Polsce
REKLAMA
REKLAMA

Kilka dni temu artyści za pomocą mediów społecznościowych ogłosili, że w niedalekiej przyszłości światło dzienne ujrzy krążek „Art Brut 2”, będący kontynuacją mix-tape’a, którym w 2014 roku Oskar i Steez rozpoczęli swoją karierę.

Od tego czasu zespół wydał dwa pełnoprawne albumy oraz kilka pomniejszych wydawnictw.

Warto zwrócić uwagę, że większość z nich w dość szybkim tempie pokryła się platyną, stając się jednymi z najpopularniejszych tytułów muzycznych w kilka dni po premierze.

Dzisiaj artyści zdradzili, że już w najbliższy poniedziałek, 7 października, ruszy sprzedaż biletów na serię koncertów, które rozpoczną się w marcu 2020.

W tym czasie zespół planuje odwiedzić 13 miast Polski, gdzie nie tylko zaprezentuje swoje największe dotychczasowe szlagiery, ale także nowy materiał z zapowiedzianej właśnie płyty.

W ciągu dwóch miesięcy artyści odwiedzą: Toruń, Poznań, Łódź, Gdynię, Szczecin, Lublin, Warszawę, Kielce, Wrocław, Katowice i Kraków. Wystąpią także we francuskim kurorcie LaRosiere w ramach SnowShow. Wiadomo także, że polskiej trasie towarzyszyć będzie nowa oprawa graficzna i wizualna.

PRO8L3M rusza w trasę class="wp-image-328562"
REKLAMA

W tym miejscu warto przypomnieć także, że już w najbliższą sobotę rozpocznie się światowa trasa zespołu, podczas której duet wraz z raperem Sokołem odwiedzi w kilka miast półkuli północnej. W ciągu najbliższych tygodni artyści wystąpią m.in w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii czy na Islandii.

Sprzedaż biletów na Art Brut 2 Tour rozpocznie się natomiast już 7 października w serwisie Going.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA