REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Producenci Sherlocka puszczają parę z ust

Chcecie wiedzieć jaki jest największy i najbardziej soczysty spoiler ostatnich miesięcy? Gotowi? No to uwaga… Sherlock Holmes przeżył upadek z dachu i ma się bardzo dobrze! Wiem, ta informacja rozsadza mózg, prawda? Ale teraz już na poważnie…

20.07.2013
21:23
Producenci Sherlocka puszczają parę z ust
REKLAMA

Spojlerów ciąg dalszy

REKLAMA

Finałowy odcinek drugiego sezonu Sherlocka był masywnym cliffhangerem, w głowie kotłowały się pytania: Ale jak? Jakim cudem? Co dalej? Na szczegółowe odpowiedzi trzeba będzie jeszcze poczekać, ale producenci serialu, Steven Moffat i Mark Gatiss odsłonili trochę innych kart. Najważniejszą wiadomość już znacie, dodam tylko tyle, że „samobójstwo” głównego bohatera miało ogromny wpływ na jego przyjaciół i rodzinę - szczególnie brata Mycrofta. Co do reszty, no cóż… wszystko można było przewidzieć. Mianowicie, Jim Moriarty pozostaje nieżywy (w przeciwieństwie do Sherlocka) i zastąpi go równie nikczemny czarny charakter. Małe są jednak szanse na to, że będzie to pułkownik Sebastian Moran lub jakikolwiek książkowy adwersarz Holmesa, producenci będą raczej chcieli wymyślić własną postać.

John Watson poślubi Mary, a jego drużbą będzie nie kto inny jak pan Holmes. Nie liczcie jednak na to, że w życiu detektywa pojawi się jakaś niewiasta, to po prostu wykluczone. Jak powiedział Gatiss : „Romans? On (Sherlock) by otruł swoją dziewczynę tylko po to, żeby sprawdzić czy trucizna zadziała”. Ciekawą informacją jest za to zapowiedź producentów, że w trzecim sezonie pojawi się równie wielki cliffhanger, co w ostatnim odcinku drugiego sezonu.

Cumberbatch i Freeman pozdrawiają

Wbrew geekowskim oczekiwaniom, na tegorocznym Comic-Conie w San Diego nie pojawił się ani Benedict Cumberbatch ani Martin Freeman (Watson). Mimo swojej absencji - spowodowanej pracą nad Hobbitem i trzecim sezonem Sherlocka - panowie postanowili pozdrowić swoich fanów w osobliwym filmie. Cumberbatch poszedł nawet o krok dalej, sfrustrowany ciągłymi tajemnicami dotyczącymi roli Khana w Star Trek Into Darkness i Smauga w Hobbicie postanawia „wyjawić” szczegóły swojego powrotu do świata żywych w serialu za pomocą pluszowej małpki. Jak możecie się spodziewać, wszystko oczywiście zostało utrzymane w żartobliwym tonie i żadna tajemnica nie wyszła na jaw.

REKLAMA

Kiedy sezon 3?

Niestety, ale na nowe odcinki Sherlocka będziemy musieli poczekać, aż do końca 2013 roku, dlatego nie pozostaje chyba nic lepszego jak włączyć BBC Entertainment i oglądać powtórki serialu w każdą niedzielę o 22:00.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA