REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Produkcja "Constantine" wstrzymana. Serial zakończy się na 13 odcinkach?

Zła - choć jeszcze nie najgorsza - wiadomość dla wszystkich, których wciągnęły pierwsze odcinku serialu "Constantine". Stacja NBC zdecydowała o wstrzymaniu jego produkcji po trzynastu już zamówionych odcinkach. Nie jest pewne, czy oznacza to jego definitywny koniec, czy jedynie opóźnienie realizacji.

24.11.2014
10:46
Produkcja „Constantine” wstrzymana. Serial zakończy się na 13 odcinkach?
REKLAMA

Oficjalnie "Constantine" nie został skasowany, więc wciąż jest szansa, że w bliższej lub dalszej przyszłości doczeka się nowych odcinków. Na ten moment wiadomo jednak, że po emisji trzynastego epizodu, serial zniknie z anteny NBC i póki co nie ma w planach kontynuowania go.

REKLAMA
constantine fixd

Decyzję o zdjęciu "Constantine" włodarze stacji podjęli po premierze piątego odcinka. Jej przyczyną są niezadowalające wyniki oglądalności, które jednak zostaną przeanalizowane ponownie. Okazuje się bowiem, że spore grono widzów nie śledzi serialu na bieżąco, lecz ogląda go w późniejszych terminach (powtórki, nagrania). Jeżeli weryfikacja oglądalności przyniesie oczekiwane rezultaty, wówczas "Constantine" zostanie wznowiony, a NBC zamówi drugi sezon. Nie jest jeszcze pewne, czym zostanie zastąpiony ten serial w jesiennej ramówce.

REKLAMA
Constantine – Season Pilot

"Constantine" zadebiutował 24 października i spotkał się z raczej chłodnym przyjęciem. Szymon zarzucał mu między innymi nijakość, nudę i nadmierne ugrzecznienie w stosunku do komiksowego oryginału. Z trzech ekranizacji tytułów od DC Comics, emitowanych tej jesieni, serial NBC wypada zdecydowanie gorzej od "Flasha" i "Gotham", które otrzymały już zamówienia na pełne sezony.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA