REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Youtube'owe kanały, które warto zasubskrybować

Wszyscy mamy swoich ulubionych vlogerów, ewentualnie wszystkich ich nie znosimy po równo. Na szczęście Youtube to nie tylko gadające mordy i filmiki z wypadkami czy śmiesznymi zwierzątkami, ale też cała masa kanałów z ciekawą i wartościową treścią. Postanowiłem podzielić się z wami kilkoma z moich subskrypcji, które uznałem za godne uwagi.

22.11.2013
12:10
Youtube’owe kanały, które warto zasubskrybować
REKLAMA

Jeśli marzyliście, żeby zobaczyć pojedynki najbardziej rozpoznawalnych i kultowych postaci z filmów, komiksów i gier komputerowych, ten kanał jest dla was. Batman walczy tam z Wolverinem, Lara Croft z Nathanem Drake'em a Darth Vader z Gandalfem. Znajdziecie tu również krótko- i średniometrażowe filmy z Batmanem w roli głównej, wyścigi batmobili i filmik, w którym pani w bikini jeden z tych batmobili myje. Produkcje sprawiają wrażenie naprawdę profesjonalnych i okraszone są fajnym, trochę nerdowskim poczuciem humoru.

Wybuchające balony, eksplodujące samochody, rozpryskująca woda, młot niszczący elektronikę - wszystko to w zwolnionym tempie. Naprawdę hardkorowym zwolnionym tempie: jeśli pięć tysięcy klatek na sekundę robi wrażenie, to co powiedzieć o filmach z 10, 15 czy 27 tysiącami FPSów? Z jakiegoś powodu oglądanie filmików od Slow Mo Guys jest zaskakująco fascynujące i wciągające.

Jeden z moich ulubionych kanałów muzycznych. Kutiman podróżuje po świecie i nagrywa ludzi grających na instrumentach i śpiewających, żeby następnie te nagrania pociąć i połączyć w rozmaite, stworzone przez siebie kompozycje. Wspaniały, inspirujący pomysł. Wielki talent.

To kanał popularnonaukowy, poświęcony głównie zagadnieniom związanym z fizyką, ale nie tylko. Fajny, bardzo przystępny i czytelny sposób prezentacji, przyjemny głos lektora i ciekawa, dobrze przedstawiona treść to powody, dla których warto przynajmniej rzuć okiem na filmy na Fermionice.

REKLAMA

35 mm to poświęcona fotografii seria z kanału abtvpl, prowadzonego przez Karola Paciorka i Włodka Markowicza, czyli duet Lekko Stronniczy. Paciorek przejrzyście, obrazowo i z właściwym sobie humorem tłumaczy naprawdę sporo kwestii związanych z tym tematem, od absolutnych podstaw do rzeczy bardziej skomplikowanych. Jest i o sprzęcie oraz ustawieniach aparatu, i o samych zdjęciach oraz różnych stylach fotografowania. A jeśli lubicie Lekko Stronniczych, pewnie całe abtvpl przypadnie wam do gustu.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA